Herbalife Üye Ol

Ayrıcalıklı Müşteri Olun

Başarınız Size İndirim Olarak Geri Dönsün

Danışanlarımız gösterdikleri başarı ve istikrar sonrasında Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı çerçevesinde ücretsiz üyelik hakkı elde ederler.

Başarı Motive Eder

%35’e Varan İndirim Oranları

Ücretsiz olarak Ayrıcalıklı Müşteri Programı’na dahil olduğunuzda %35’e varan indirim oranlarından faydalanma hakkını elde edersiniz.

Bu indirim oranları tüm ürünler için geçerlidir ve Herbalife Nutrition tarafından üretilen tüm ürünleri indirimli olarak sipariş edebilirsiniz.

Arkadaş Grubunuzu Kurun

Arkadaşlarınızla Birlikte Puan Kazanabilirsiniz

Herbalife üye sistemi içerisine arkadaşlarınızı da davet edebilir ve onların da Herbalife imkanlarından faydalanmasına imkan sağlayabilirsiniz.

Herbalife üyelik avantajlarından faydalanacak olan arkadaşlarınız alışveriş yaptıklarında onların siparişlerinden elde ettiği puanların aynısını siz de kazanabilir ve indirim oranınızı daha çabuk yükseltebilirsiniz.

İş Fırsatını Aklınızdan Çıkarmayın

İstediğiniz Anda Puanlarınızı Koruyarak Distribütörlüğe Geçebilirsiniz

Herbalife üyelik sistemi bildiğiniz gibi 2’ye ayrılıyor. Birincisi, Ayrıcalıklı Müşteri Programı, ikincisi ise Distribütörlük.

Ayrıcalıklı Müşteri olarak ücretsiz kaydolmuş olan kişiler istedikleri anda puanlarını koruyarak Distribütör programına geçiş yapabilirler.