Sık Sorulan Sorular

Herbalife Kimdir ?

1980 yılında ABD'de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998'de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'ndaki Nobel Ödüllü Bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Herbalife Ürünleri Sağlıklı mı?

Beslenme Danışma Kurulu (NAB)

Herbalife markasını dünyanın en iyi beslenme şirketi olarak konumlandırma amacımızı desteklemek için, beslenme ve sağlık alanında lider olan danışmanları Beslenme Danışma Kurulumuza dahil ederek her geçen gün genişletiyoruz. Danışmanlarımız beslenme, fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam tarzı alanlarında uzman olan saygın bilimadamlarıdır. Beslenme Danışma Kurlumuz Prof. David Heber (PhD) başkanlığında pek çok uzmanı barındırmaktadır.

Herbalife kendini bilime ve gelişmeye adamıştır.

Herbalife Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarı ile toplumun sağlıklı beslenebilmesi adına Beslenme Biliminin sınırlarını keşfetmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla 2003 yılında UCLA*'da İnsan Beslenmesi alanında en ileri araşrıtma ve geliştirme teknolojilerinin kullanılması amacıyla Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarını kurmuştur.

*Los Angeles'da bulunan Kaliforniya Üniversitesi (UCLA), politikası gereği herhangi bir ürünün veya hizmetin onaylanması konusunda faaliyette bulunmaz. Los Angeles, dünyadaki en prestijli üniversitelerden biridir.

†Nobel Ödülü, Nobel Vakfı’nın tescilli ticari markasıdır.

Herbalife Ürünleri Onaylı mı?

Herbalife ürünleri Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 1980 yılından bu yana 90’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren Herbalife, Türkiye’de Ticaret ve Maliye bakanlığı denetiminde çalışmalarını yürütmektedir. Bu kadar büyük bir şirketin bu kadar uzun bir zaman süresince dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösterirken ve bu kadar çok insan tarafından tercih edilirken onaysız ya da kaçak şekilde çalışması veya illegal düzenlemeler yapması imkansızdır.

Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mıdır?

Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu ürünleri kullanırken her hangi bir komplikasyon gelişmez. Herbalife ürünleri arasında yer alan gıda, beslenme ve takviye ürünleri herhangi bir şekilde katkı maddesi içermediği için bunların vücuda herhangi bir şekilde zararı söz konusu bile değildir.

Herbalife ürünlerini herkes kullanabilir mi?

Herbalife ürünleri sağlıklı yemek yiyebilen herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilir. Gençler, yaşlılar, yetişkinler, hamile olan bayanlar, çocuklar kısacası sağlıklı beslenme ihtiyacı duyan hemen herkes bu ürünleri rahat bir şekilde tüketebilir. Ancak böbrek ve karaciğer rahatsızlığı bulunanların Herbalife formül 1 Shake ürününü ve Thermojetics bitkisel konsantre çayını kullanacağı zaman doktora danışmasını tavsiye ediyoruz.

Herbalife ürünleri ile kesin sonuç alınabilir mi?

Hayır. Kesin sonuç alabilmek için öncelikli olarak kendinize bir hedef koymalı ve bu hedefi başaracağınıza inanmalısınız. Bir plan yapmalı ve bu plana da uymalısınız. Bu plan içerisinde en büyük yardımcınız ve destekçiniz Herbalife ürünleri olacaktır. Ama siz hayatınızda ve alışkanlıklarınızda hiçbir şey değişikliğe gitmeden sadece Herbalife ürünlerini kullanarak sonuca ulaşabilmeyi hedefliyorsanız ne yazık ki yanılıyorsunuz. Sizi bu konuda ikna etme çalışan birileri ile de karşılaştıysanız kandırılıyorsunuz demektir.

Herbalife ürünleri ile verilen kiloların geri alınma riski var mı?

Evet. Çünkü Herbalife size sağlıklı bir şekilde kilo verdirmektedir. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığına yönlendirmektedir. Bu ürünler sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinler temin edilmekte ve açlık hissiniz bastırılmaktadır. Bu sayede de yemeklere olan ilginiz azalmaktadır. İnsan doğası gereği ihtiyacınız olan besini aldığınızda vücudunuz kilo alamaz. Eğer siz aldığınız besine nazaran daha çok enerji sarf ederseniz de vücudunuz kilo vermeye başlar. Hedeflediğiniz kiloya ulaştığınızda, vücudunuz bu duruma henüz alışmamışken Herbalife ile düzenlediğiniz beslenme alışkanlıklarınızdan vaz geçerseniz vücudunuz alışmaya fırsat bulamadığı yeni düzen yerine eski günlerine dönmek için elinden geleni yapacaktır.

Ürünler ilaç mı? Değilse neden bazıları ilaç görünümünde?

Hayır. Herbalife ürünleri ilaç değildir. Herbalife ürünleri ilaç olmamasına rağmen belirli bir düzen ve plan içerisinde kullanılmalıdır. Eğer gelişigüzel kullanılırsa yararı olmayacaktır. Bu alşkanlığı kazandırabilmek adına ürünlere ilaç görünümü kazandırılmıştır.

Herbalife ürünleri bağımlılık yapar mı?

Kesinlikle hayır. Dünya genelinde 75 milyon insan tarafından kullanılan ürünlerin kullanımı istenildiği anda kesilebilir. Uzun süre kullanılsa dahi ani şekilde tüketimine son verilmesi halinde bile vücudunuzun bu konuda bir reaksiyon göstermesi beklenemez.

Kilo vermemiz için tüm ürünleri kullanmamız gerekir mi?

Herbalife ürünleri vücudunuz için size besin takviyesi sağlamaktadır. Zayıflamak için bazı programlar uyguladığınızda ya da egzersizler yaptığınızda vücudunuz belli düzeyde enerji yakmak zorunda kalır. Bunun içinde vücutta bulunan besin değerlerinin, proteinlerin ve vitaminlerin bir kısmı yakılır. Yakılan bu besinlerin tekrar yerine konması son derece önemlidir. İşte bu yüzdende çeşitli Herbalife ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Herbalife formül 1 besleyici shake karışımı, Herbalife formül 2 besleyici tabletler ve buna benzer diğer Herbalife ürünleri ihtiyacınız olan besin değerlerini size sağlayacaktır. Yani vücudunuz hangi besin değerine ihtiyaç duyuyorsa onları kullanmanız gerekiyor. Ancak ürünlerin hepsini kullanmanız zayıflamanızda daha da etkili olacaktır.

Herbalife beslenme ürünlerinin kullanım süresi nedir?

Herbalife ürünleri vücudunuz için gerekli olan besin takviyelerini yapmakta ve zayıflamanızı sağlamaktadır. Herbalife ürünlerinin istediğiniz kiloya gelene kadar ya da düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanana kadar kullanmalısınız. Bu alışkanlıklarınızı kazandıktan sonrada Herbalife ürünlerini kullanabilirsiniz. Çünkü ürünler sizin için gerekli olan besinleri sağlamaktadır.

Teslimat ne kadar sürmektedir?

Hafiçi saat 14: 00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Firmamız İstanbul’da olduğu için sipariş verilen ilin mesafesine ve kargo şirketlerinin çalışma şartlarına bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Sipariş verdim, nasıl takip edebilirim?

Sipariş verdiğinizde ödeme yönteminizin onaylanmasının ardından size bir onay maili göndereceğiz.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra size kargo takip numarasını ve neden takip edebileceğinizi içeren bir mail daha göndereceğiz.

Size gönderdiğimiz takip numarası ile ilgili linkten siparişinizin nerede ve ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz.

Sipariş verdim ve herhangi bir bildirim almadım. Ne yapabilirim ?

Sipariş işlemlerinizi tamamladığınızda çok kısa bir süre içerisinde onay maili almış olmanız gerekir. Bu gecikmenin çeşitli nedenleri olabilir. Teknik bir arıza meydana gelmiş ya da mail adresiniz yanlış girilmiş olabilir. Bu durumda “Bize Ulaşın” sayfası ya da facebook Messenger aracılığı ile bize durumu en kısa sürede bildirebilirseniz ortaya çıkan sorunun çözümü o kadar kısa sürede olacaktır.

Bir tavsiyeye ihtiyacım var / bir sorum var, sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Herhangi bir sorunuz olursa, internet sitemizde her sayfada görebileceğiniz facebook Messenger aracılığı ile ya da “Bize Ulaşın” sayfasından istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Destek ekibimiz olası en kısa sürede size mail, mesaj ya da telefon aracılığı ile size geri dönüş yapacaktır.

Yanlış bir gönderim adresi girdim, ne yapmalıyım?

Mümkün olan en kısa sürede bize ulaşın. Siparişinizin kargoya teslim edildiğine dair göndereceğimiz mail öncesine bize ulaşabilirseniz her şey çok daha kolay olacaktır. Sonrasında ulaşmanız durumunda dahi kargo firması ile iletişime geçerek sorunu en kısa sürede çözmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Üye olduğumda ne olur?

Herbalife ürünleri hakkında düzenlenecek kapmanyalardan anında haberda olabilir, üyelerimize özel olarak uygulanan indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Ürünler orijinal mi?

Evet, ürünlerimiz orjinaldir ve faturalıdır. Sipariş ettiğiniz her ürün Herbalife garantisi altındadır.

Size Güvenebilir miyim? Dolandırıcı mısınız?

Evet bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Ödeal Ödeme sistemi ile çalışmaktayız. Yerli ve milli bir sistem olmasının yanında oldukça güvenli bir sistemdir. 3D güvenlik yöntemi ile tarafınıza gönderilen Link ile bilgilerinizi bizimle paylaşmadan ödemenizi yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan görülmeyecek ve asla kaydedilemeyecektir.