Kilo Kontrol Programı içerisinde yer almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Herbalife ile kilo kontrol programını ikiye ayırabiliriz: aşağı kilo kontrol programı ve yukarı kilo kontrol programı.

Başlamadan önce açıkça söylemek gerekir ki bir kilo kontrol programı uygulamayı düşünüyorsanız tüm sorumluluğu herbalife ürünlerine yüklemek yanlış olacaktır.

Herbalife ürünleri ile kilo kontrol programının başarılı olabilmesi için sağlıklı beslenme alışkanlıklarının kazanılması ve hareketli bir yaşam tarzının benimsenmesi gerekmektedir.

Konu hakkında detaylı bilgi alabilmek için sayfanın altında yer alan formu doldurabilirsiniz.

Neden Herbalife?

GERÇEKTEN DOĞAL ÜRÜNLERE ULAŞABİLİYOR MUYUZ?

Günümüzde özellikle şehir yaşamı içerisinde doğal ürünlere ulaşabilme şansımız ne yazık ki yok denecek kadar az. Doğal olduğunu düşündüğümüz sebze ve meyveler kimyasal tarım ve GDO gibi teknikler nedeniyle taşımaları gereken besin miktarlarının çok altında mineral ve vitamin barındırmaktadır.

Herbalife Nutrition ise ürettiği ürünlerde sağlıklı bir insanın ihtiyaç duyacağı mineral ve vitaminleri optimum düzeyde sağlayacak şekilde formüle edilmektedir.

Bunu neden vurguluyoruz? Çünkü Herbalife zayıflama programı uygulamak isteyenler başarıya ulaşmak için sadece Herbalife kullanmak gerektiğini düşünüyorlarsa ne yazık ki Herbalife ürünlerini tanımıyorlardır.

Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları

ACABA BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZDA HATALARIMIZ VAR MI?

Vücut kitle indeksimize ya da aynaya baktığımızda hoşumuza gitmeyen bir durum ile karşılaşıyorsak bunun temel sebeplerinden birisi beslenme alışkanlıklarımız içerisinde farkında olduğumuz ya da olmadığımız hatalarımızın yer almasıdır.

Herbalife ile kilo kontrol programı içerisinde bu beslenme alışkanlıklarımızı düzenlememiz ve sağlıklı beslenme yöntemlerini hayatımıza adapte etmemiz gerekliliktir.

Bir Süreç Olduğunun Farkında mıyız?

KİLO KONTROL PROGRAMLARININ BİR SÜREÇ OLDUĞUNU BİLİYOR MUYUZ?

Kilo kontrol programları bir süreçtir ve sağlıklı şekilde ilerletilmesi gerekmektedir. Hızlı zayıflama ya da hızlı kilo alma yöntemleri sağlıklı olmadığı gibi gerçekçi de değildir.

Herbalife ile zayıflamak ya da kilo almak isteyenler bunun bir süreç olduğunu kabullenmelidir. Bu süre içeçrisinde inişler olacağı gibi çıkışlar da olabilir. Kısa sürede sonuç alacağım diyerek bu işe başlamak çok daha kısa sürede pes edeceğiniz anlamına gelebilir.

Zayıflama süreci ya da kilo alma süresi kişiden kişiye göre değişebilir ve başarılı sonuç alabilmek için çok farklı etkenlerinde dikkate alınması gerekir.

Herbalife kullananlar bu süreci başarılı şekilde tamamladıklarında zaten sağlıklı beslenme alışkanlıklarını kazanmış ve hayatına adapte etmiş olacaklardır. Bu alışkanlıkları sürdürebildikleri sürece aynı sorunla bir daha karşılaşma ihtimalleri de minimum seviyeye inecektir.

Sadece Ürünler Yeterli mi?

Herbalife Ürünleri Neden Marketlerde Satılmıyor?

Bildiğiniz gibi Herbalife ürünleri bakkal ya da market gibi alanlarda satılmıyor. Satılmamasının en büyük sebebi de sadece ürünleri kullanarak başarıya ulaşmanın pek mümkün olmaması.

Yukarıda da söylediğimiz gibi kilo kontrol programları bir süreçtir ve bu süreç kişiden kişiye göre değişir. Kullanılacak ürünler, kullanım miktarları ve günlük hayat içerisinde yapılması gerekenler de kişiden kişiye göre farklılık gösterecektir.

Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörü olarak bu süreç içerisinde sadece bir başlangıç yaparak başarıya ulaşmamızın mümkün olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle kilo kontrol programını birlikte izliyoruz ve takip ediyoruz. Şunu açıkça söylemeliyiz ki Balaley.com olarak ürün satışı yapmıyoruz. Sizinle birlikte bir yolculuk yapmak istiyoruz.

Siz de bu yolculuğa karar verdiyseniz ve istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun ve sizi arayalım. Aklınıza takılan sorular varsa bunların cevaplarını arayalım ve isterseniz artık geç kalmadan bu yolculuğu başlatalım.