Herbalife Zayıflama Ürünü mü?

Herbalie zayıflama ürünü mü satıyor? Herbalife zayıflama çayı etkili mi? Herbalife ile zayıflama için nelerin olması gerekiyor?

Herbalife bugün için 94 ülkede faaliyet gösteren köklü bir firma olduğu ve ürünlerinin kalitesi tartışılamaz hale geldiği için Herbalife ile zayıflama kelimeleri artık birbirinden ayrılmaz hale gelmiş. Ancak bu birliktelik çoğu insan tarafından yanlış anlaşılmaya başlamış. Bu yazımızda bu konuya bir açıklık getirmek istedik.

Herbalife Zayıflama Garantisi Veriyor mu?

Çoğu insan tarafından yanlış anlaşılabilir ancak bu konuya net bir cevap verecek olursak “Hayır”. Herbalife zayıflama vaat etmediği gibi bu konuda bir garanti de vermiyor. Herbalife zayıflama çayı ya da yağ yakıcı hap olarak bilinen ürünlerin isimleri aslında Herbalife Konsantre Bitkisel Çay ve Herbalife Thermo Complete. İsimleri uzun olduğu hatta İngilizce kökenli olduğu için farklı isimlerle anılır hale gelmişler.

Herbalife mama olarak da bilinen ve öğün yerine geçen Shake, kilo almak isteyenlere de önerdiğimiz bir gıda aslında. Hiçbir şekilde vücutta zayıflamaya ya da yağ yakımına dair doğrudan bir etkisi olmaz. Ama Herbalife’ın da en çok kullanılan ve sevilen ürünü.

Herbalife Zayıflama Çayı

Herbalife çay ağırlıklı olarak yeşil çay yaprağı içerir ki yeşil çayın da ödem atıcı etkisi bilimsel olarak ispatlanmıştır. Siz bu çayı kullanmaya başladığınızda vücudunuzdaki ödem atılacaktır ve dolayısıyla kilo kaybı yaşayacaksınız ancak ödem miktarı azaldıkça kilo kaybınız da yavaşlayacak ve bir yerden sonra duracaktır.

Kilo kontrol sürecinde asıl mücadele etmek istediğimiz ödem değil yağ kütleleridir. Ödem kolay oluşur ve kolay şekilde atılabilir. Ama yağlar sabır ve azim gerektiren bir mücadele gerektirir. Bitkisel konsantre çay burada da size yardımcı olur. Vücut ısısını çok az miktarda da olsa arttırır ve metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur. Vücutta yaşanan bu iki değişiklik yağlarıın parçalanmasında etkili bir rol oynayabilir ama tek başına yeterli olamaz.

Herbalife Zayıflama Seti

Herbalife tarafından düzenlenmiş ve satışa sunulmuş bir Herbalife zayıflama seti ne yazık ki yok. Bu setler Herbalife distribütörleri tarafından kendi bilgi, birikim ve tecrübelerine göre oluşturulur ve her bir distribütöre ve kullanıcıya göre değişiklik gösterir.

İster çay ister de Herbalife zayıflama seti kullanmayı düşünün eğer ki hayatınızda, beslenme alışkanlıklarınızda değişiklik yapmazsanız ve bir distribütörden yardım almazsanız bu ürünler ne yazık ki size yardımcı olamayacaktır.

Herbalife ile Zayıflama

Kilolarından şikayet eden ve fazla yağlarından kurtulmak isteyen bu süreci bir kişi sağlıklı ve kalıcı şekilde yönetmek istiyorsa öncelikli olarak bunu istemeli ve yaşam biçiminde bir takım değişiklikleri yapmaya hazır olmalıdır. Herbalife zayıflama sürecinde sizin aç kalmanızı yani beslenmemenizi önermez. Dengeli ve kontrollü şekilde beslenerek sağlıklı ve kalıcı bir yaşam biçimi kazanmanızı amaçlar.

Etiketlendi