Herbalife Yorumlar

Herbalife yorumlar ve şikayetler gerçekçi mi ya da bu konuda şikayet edenler ne kadar haklı?

Daha önce hiç kullanmadığınız ürünleri sipariş vermeden önce her bilinçli tüketici gibi yorumlara bakmanız gerekiyor. Her üründe olduğu gibi Herbalife yorumları da tercihiniz konusunda size yol gösterecek nitelikte oluyor. Biz de doğal olarak yorumları inceleme gereği duyuyoruz ve bazı yanlış bilgilendirmeler olduğunu görebiliyoruz.

Herbalife Yorumları ve Yanlış Bilinenler

Farklı internet sitelerini incelediğinizde ya da daha önce ürün kullanmış ve memnun kalmamış kişiler ile konuştuğunuzda en sık karşılaşılan sorunları sıralayacak olursak; bir işe yaramıyor, zayıflatmıyor, bağımlılık yapıyor ya da bırakınca tekrar kilo aldırıyor, şeklinde sıralanabilir.

Bu sorunları tek tek cevaplamaya ve açıklamaya çalışalım. “Bir işe yaramıyor.” Bu sorunu yaşayan kişilerin kesinlikle ve kesinlikle danışmanlık almadıklarını ya da aldılarsa bile doğru şekilde yönlendirilmediklerini söyleyebiliriz. Öncelikli olarak beklenti nedir, ne işe yaraması isteniyordur gibi soruların cevaplanması gerekir. Bir oran vermek yanlış olacaktır ancak doğru şekilde kullanan sağlıklı insanların büyük çoğunluğu istedikleri sonuca ulaşabilir.

Herbalife ve Zayıflama

Herbalife Zayıflama Ürünü mü yazımızda özellikle üzerinde durduğumuz gibi “zayıflatmıyor” şikayeti için evet zayıflatma diyebiliriz. Çünkü ürünler zayıflama ürünü değildir. Özellikle Herbalife Shake hem aşağı kilo kontrol hem de yukarı kilo kontrol süreçlerinde kullanılabilen bir üründür. Kilo almak isteyenlerin de kullandığı bir ürünü kullanıp da zayıflatmıyor diye şikayet etmek çok mantıklı değildir. Zaten zayıflatıcı bir özelliği yoktur demiştik. Amacınıza uygun olarak doğru şekilde kullanırsanız istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz Herbalife Shake Kilo Aldırır mı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Herbalife bağımlılık yapıyor ya da bırakınca kilo aldırıyor diye şikayet edenlerin söylemek istedikleri şey aslında aynı diyebiliriz. Herbalife ürünlerini ister kullanın ister kullanmayın eğer siz bir diyet programı uyguluyorsanız istediğiniz kiloya ulaştığınızda kontrolü elden bırakırsanız tekrar kilo alırsınız. Bu konu uyguladığınız diyet programı ile değil insan vücudunun doğasıyla alakadardır. Çeşitli sebeplerle 3 ay içerisinde kilo aldıysanız bu kiloyu vermeniz çok kısa sürecektir. Aynı şekilde siz hızlıca kilo verdiyseniz vücut eski düzene özlem duyacaktır. Vücudun yeni düzene alışması için imkan ve zaman tanımanız gerekir.

Herbalife yorumları arasında en acısı ise beslenme düzeni ve alışkanlıkları konusunda eğitimli, bilinçli kişilerin “ne içerdiği bilinmeyen”, “çok farklı hastalıklara neden olan” gibi temelsiz ve desteksiz ifadeleridir. Eğitimli ve bilinçli insanlar bu öznel ifadelerinin karşılığında bir araştırma ya da analiz gösterebilmelidir. Bu şekilde desteklenmeyen Herbalife yorumları ne yazık ki sadece karalama olarak kalmaktadır. Konu hakkında yapılmış araştırmalar varsa lütfen bize de iletin ki başkalarının sağlığını ve kendi sağlığımız riske etmeyelim.

Etiketlendi