Herbalife Yağ Yakıcı Çay Nedir

Herbalife yağ yakıcı çay nedir ve nasıl yağ yakar. Daha doğrusu Herbalife yağ yakıcı çay üretiyor mu ve nasıl kullanılması gerekiyor, sorularına cevap vermeye çalıştık.

Herbalife yağ yakıcı çay nedir ya da daha doğrusu böyle bir çay var mı? Herbalife ürünleri arasında ne yazık ki böyle bir ürün olmadığı için ne olduğu ya da ne işe yaradığı konusunda bir cevap verebilmemiz imkansız.

Herbalife Yağ Yakıcı Çay Efsane mi

Aslında açık konuşmak gerekirse burada ne kastedildiğini çok iyi anlıyoruz ama kastedilen ile alınan sonuç ne yazık ki aynı olmuyor. Herbalife Bitkisel Konsantre Çay halk arasında böyle adlandırılmaya başlanmış ama ne yazık ki bu doğru bir ifade değil.

Herbalife Çay Ne İşe Yarar yazımızda açıklamaya çalıştığımız gibi içeriğindeki temel madde yeşil çay ekstresidir yani ağırlıklı olarak yeşil çay etkisi gösterecektir. Yeşil çay etkileri nelerdir? Metobalizmayı hızlandırır ve vücudunuzdaki ödemin atılmasında önemli bir rol oynar. Bu çayın yağ yakıp yakmadığını anlayabilmek için vücudun nasıl yağ yaktığını anlamak gerekir.

Herbalife Çay Yağ Yakımına Nasıl Etki Eder

Vücudunuzdaki yağın yakılması için en önemli faktör kalori açığının oluşturulmasıdır. Bu açık nasıl oluşturulur? Siz günlük 1500 kcal enerji harcıyorsanız yedikleriniz ve içtiklerinizden aldığınız enerji 1500 kcal altında ise vücudunuz yaşamına devam edebilmek için daha önceden depoladığı yağları kullanırsa o zaman yağ yakmaya başlarsınız.

Günlük yaktığınız kalori miktarını arttırabilmenin de en önemli etkenleri spor ve metabolizma hızınızı arttırabilmektir. Spor yapmak tamamen sizin fiili olarak aktif bir yaşama geçmenizle mümkün olabilecektir ki burada sizin yaşınız, kilo ve sağlık durumunuz önemli bir rol oynar.

Metabolizma hızınızı arttırabilirseniz de günlük yaktığınız enerji miktarı artacaktır. Mesela uyanık olduğunuz zaman ile uyuduğunuz zaman yaktığınız enerji miktarı farklıdır. Uyurken vücut dinlenmeye geçtiği için minimum seviyede enerji harcayacaktır, uyanıkken de daha fazla. Siz işte su içerek metabolizma hızınızı arttırabileceğiniz gibi yeşil çay da tüketerek de olumlu yönde değişim sağlayabilirsiniz.

Herbalife Shake gibi Herbalife Çay da bilimde mükemmellik felsefesi ışığında en efektif faydayı sağlayacak miktarda besinlerden üretilmiştir. Başta yeşil çay olmak üzere bamya çiçeği ve ebegümeci gibi etken maddeler ile metabolizma hızınızın arttırılmasında önemli rol oynar. Siz günlük aldığınız kalori miktarını dengeleyebilirseniz çay ile metobalizma hızınızı arttırarak fazla enerji ihtiyacı ortaya çıkarabilirsiniz.

Burada unutulmaması gereken kalori açığı oluşturabilmektir. Siz günlük 1500 kcal harcarken 2000 kcal değerinde yiyecek ve içecek tüketiyorsanız bir kalori açığı ortaya çıkmayacağı için ne yazık ki sadece çay kullanarak yağların yakılmasını beklemek hayal kırıklığına yol açacaktır.

Etiketlendi