Herbalife Ürünleri

Herbalife ürünleri nelerdir, kaça ayrılır ve ne işe yarar…

Herbalife denilince insanların aklına ilk önce kilo kontrolü geliyor ama Herbalife ürünleri sadece kilo kontrolü maksadıyla üretiliyor demek Herbalife’a haksızlık olacaktır. Bugün için 94 ülkede 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Herbalife çok farklı kategorilerde üretim yapıyor.

Herbalife Nedir

Herbalife için kısa bir açıklama yapmak gerekirse Beslenme şirketi demek yanlış olmayacaktır. Herbalife ürünleri de temelde 2 farklı kategoriye ayrılıyor: İç Beslenme ve Dış Beslenme. Adın da anlaşılacağı üzere iç beslenme ile yenilebilir, içilebilir ürünler, dış beslenme de cilt ve saç bakımına yönelik ürünler kastedilmektedir.

Herbalife ürünleri koruyucu maddeler dışında çok büyük oranda doğal ürünlerden elde edilmektedir. “Tohumdan sofraya” felsefesi gereğince ürünler yüksek bilimsel teknolojiler kullanılarak hijyenik ortamda üretilmekte ve paketlenmektedir.

Herbalife Ürünleri

Biraz önce de saydığımız gibi dış beslenme cilt ve saç bakımı ağırlıklı iken iç beslenme ürünleri biraz daha farklılık ve çeşitlilik gösterebiliyor. Herbalife iç beslenme ürünlerini de kilo kontrol, wellness ve sporcu gıdaları diye de ayırabiliriz.

Herbalife Shake gibi Herbalife çay gibi ürünlerin de dahil olduğu kilo kontrol ürünleri kilosunu korumak ya da hedeflediği bir kiloya ulaşmak isteyen insanların bu süreci sağlıklı şekilde yürütebilmeleri için üretilmiş gıda takviyeleridir. Bu ürünler ile süreci daha enerjik ve zinde atlatabilirsiniz. Wellness ürünleri ise daha kaliteli bir yaşam sürebilmek adına kullanabileceğiniz ürünlerdir. Wellness ürünleri için takviye edici gıdalar demek de yanlış olmayacaktır. Sporcu gıdaları ise isterseniz kaslarınızın hacim kazanmasında isterseniz de yaptığınız spor esnasında veya sonrasında zindeliğini korumasında yardımcı olabilmek adına üretiliyor.

Son zamanlarda yapılan araştırmalar göstermektedir ki doğal olduğunu düşünerek tükettiğimiz bir çok mahsül besin değerlerinde fakirleşmiş haldedir. Örneğin siz 20 yıl önce bir mandalinadan aldığınız C Vitamini miktarının bugün belki sadece 20’de birini alabiliyorsunuz. Dolayısıyla nasıl üretildiğini bilmediğimiz ürünler dahi vücudumuzun ihtiyacını karşılayamacak kadar zayıf hale gelmiş durumda iken Herbalife ürettiği gıda takviyeler ile bu eksiği ve açığı kapatmayı hedefliyor diyebiliriz.

Herbalife Ürünleri sizin ihtiyacınıza, yaşınıza, aktivite durumunuza ve kilonuza bağlı olarak fakrlı şekillerde kullanılabilir. Bu kullanım şeklinin de tecrübeli bir kişi tarafından belirlenmesi gerektiği için Herbalife ürünlerine market ya da mağaza gibi alanlardan ulaşabilmeniz mümkün değildir. Herbalife zayıflama seti gibi farklı set ve paketler de Herbalife Nutrition tarafından birleştirilmez ya da satılmazlar. Bu tür setleri sipariş vermeden önce danışmanlık almanız en doğrusu olacaktır.

Etiketlendi