Herbalife Thermo Complete Nedir

Herbalie Thermo Compete nedir, kimler kullanabilir ve ne zaman kullanılır sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Herbalife Thermo Complete yeşil çay yaprağı, c vitamini ve mate yaprağı barındırdığı gibi yüksek oranda kafein de içeren takviye edici bir gıdadır. Her ne kadar Herbalife yağ yakıcı kapsül olarak bilinse de bir ilaç değildir ve eğer siz beslenmenize dikkat etmezseniz size özel bir etki oluşturmaz.

Herbalife Thermo Complete Kimler İçin

İçeriğinde bulunan yüksek kafein nedeniyle çocuklar ve hamile kadınlar için kesinlikle önerilmeyen thermo hap yine kalp ve tansiyon rahatsızlıkları bulunanlar için de uygun olmayabilir. Yüksek kafein nedeniyle kahve içtiğinde çarpıntı gibi rahatsızlıklar duyanlar thermo ile de aynı etkiyi yaşayabilirler.

Herbalife ürünleri gibi thermo complete de bir ilaç değildir ve reçete ile satılmaz. Kendinizi en iyi siz tanıdığınız için eğer ki kafein konusunda bir tereddütünüz var ise bir doktora başvurmanız en doğru sonucu verecektir. Eğer yukarıda belirttiğimiz durumlar söz konusu değil ise gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Thermo Kapsül Ne Zaman Kullanılır

Bu sorunun aslında iki farklı cevabı vardır. Birincisi gün içerisinde 1-2 sefer kullanabilirsiniz. Bu sizin kullanım amacınıza bağlı olarak değişebilir. Ancak, günlük programınızı ve biyolojik saatinizi dikkate alarak akşam 17.00-17.30 sonrasında kullanılmasını önermiyoruz. Kafein nedeniyle gece uykunuzu olumsuz etkileyebilir ki bu da Herbalife kullanıcıları için önermediğimiz bir durum. Biyolojik saatinizi etkilemeyecekse yani siz işiniz ya da farklı bir durum nedeniyle gece geç saatte yatıyorsanız tabi ki daha geç saatte de kullanabilirsiniz.

Thermo Complete bir öğün olarak kullanılmaz. 3 ana 2 ara öğün haricinde tüketilebilir. Demek istediğimiz thermo hap ara öğün ya da ana öğün olarak bir karşılık bulmaz.

Sorunun ikinci cevabı ise yukarıda belirttiğimiz durumlar haricinde herhangi bir yaş ya da dönem içerisinde kullanılabilir. İçerisindeki kafein ve c vitamini sayesinde size zindelik verecek ve kaliteli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Kilo kontrol sürecinde ise eğer siz fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız ve bu süreçte Herbalife ürünlerinden destek alıyorsanız kilo durumunuza bağlı olarak da Herbalife thermo complete kullanımı değişiklik gösterecektir. Bu konuda net bir şey söylemek yanıltıcı olacaktır. Kimisi için ilk baştan itibaren kullanılabilirken kimi insan için 1-2 ay sonra kimi insan için de bölgesel yağlar ile mücadele edilirken kullanılabilir. Bu konuda en doğru yardımı sponsorunuz verecektir.

Etiketlendi