Herbalife Shaker

Herbalife Shaker nedir, ne için kullanılır ve kimler tarafından kullanılmalıdır gibi sorulara açıklık getirebilmek için bir yazı yazmaya gerek duyduk.

Herbalife shaker konusunda bir açıklama yapma gereği duyduk. Herbalife Shaker ile Herbalife Shake, kullanmayanlar ya da uzak olanlar tarafından karıştırılıyor. Hemen aralarındaki farkı söyleyelim sonra detaylandıralım. Birisi hazırlama kabı iken diğeri tüketilebilen bir ürün.

Herbalife Shaker Nedir?

Halk arasında mama ya da milkshake de denilen ama aslında adı Öğün Yerine Geçen Herbalife Shake Formül 1, 3 farklı aromaya sahiptir; çikolata, vanilya ve fındık. Siz isterseniz bu ürünü kutusunun üzerinde yazdığı şekliyle yada besin değerleri belli olan Herbalife Shake Tarifleri ile ya da kendi isteğinize göre hazırlayabilirsiniz.

Shake kelimesinin Türkçe karşılığı “sallamak” diyebiliriz. Gerçek hayattaki karşılığı için ise bir karışımdan söz edilebilir. Yani siz süt ile tozu birbirine karıştırıp sallarsınız ve bir karışım oluşturursunuz. Bu karışımı da içerek tüketebilirsiniz.

Kelimeler üzerinden devam edecek olursak shaker da “karıştırıcı” anlamına geliyor diyebiliriz. Siz hazırlayacağınız öğün içerisinde yer alacak malzemeleri shaker içerisine koyarsınız ve içerisinde yer alan pervane sayesinde salladığınızda karışım daha kolay ve hızlı olur.

Bu kadar kavram karmaşasının ardından bir daha ayrımını yapalım Herbalife Shaker yenilebilen ya da içilebilen bir ürün değildir. Shake’inizi hazırlamanız için özel olarak üretilmiş bir karıştırma kabıdır. Tabi ki bu karışımı tamamladıktan sonra shaker bir bardak ya da şişe görevi de görecek şekilde üretilmiştir. Herbalife çay içerken de kullanabilirsiniz ama asıl olarak üretim amacı çay değildir.

Herbalife Shaker Gerekli mi?

Formül 1 kullanıyorsanız Herbalife Shaker kullanıp kullanmamak size ve günlük yaşam biçiminize bağlı olarak gerekli olabilir de olmayabilir de… Siz eğer iş yeri, ofis, fabrika gibi bir alanda tükecekseniz karışım için bir kaşık ya da uygun miktarda bir bardak bulmakta zorlanabilirsiniz. O zaman shaker sizin için ideal olacaktır.

Ama siz evde ya da mutfağı olan bir yerde kullanmayı düşünüyorsanız ya da farklı meyveler ile tarifleri denemek istiyorsanız gerekli olmayabilir. Shaker ile amaç zaten topaklanmanın önlenmesi ama siz farklı meyveler kullanacaksanız sizin mutfak robotu tarzında bir miksere ihtiyacınız olacaktır. Mikser kullanıyorsanız da Herbalife Shaker sizin için yeterli olmayacaktır. Kimi zaman hediye olarak verilen sallama kabını yanınızda bulundurmak tabi ki faydalı olacaktır ama para ile satın almak isterseniz yukarıda söylediklerimizi dikkate almanız daha iyi olacaktır.

Etiketlendi