Herbalife Shake Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır

Herbalife Shake Zayıflamak için nasıl kullanılır? Bu sorunun cevabını verebilmek önemli. Çünkü hem aşağı hem de yukarı kilo kontrolünde kullanılabilen bir üründen bahsediyoruz.

Herbalife ürünlerini kullananların hemen hepsi tarafından tüketilen Herbalife Shake Formül 1 kullanım şekline göre farklı amaçlara hizmet edebiliyor. Dolayısıyla kullanımına dikkat edilmezse istenilenden farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun için tabi ki en uygun olanı Distribütörünüz ile bu konuyu görüşmek ve size uygun bir tavsiye almak.

Herbalife Shake Zayıflamak İçin Kullanılır mı

Herbalife Shake Kalori Dengesi ve Herbalife mı Diyetisyen mi gibi yazılarda aslında bu konuyu açıklamaya çalışmıştık ama Herbalife’ın en tanındığı ve bilindiği alan olan kilo kontrol programları konusunda danışanlar tarafından bu konunun sürekli sorulması nedeniyle biraz daha detaylandırma gereği duyduk.

Hep söylediğimiz gibi Herbalife ürünleri zayıflama ürünleri değildir. Siz kilo vermek istiyorsanız ve bunun bir süreç olduğu konusunda bilinçliyseniz Herbalife bu süreç içerisinde size destek olacak ürünler üretiyor. Tecrübeli bir danışman eşliğinde bu ürünler ile bu süreci daha kolay ve sağlıklı şekilde atlatabilmeniz mümkün olabiliyor.

Genel uyarımızı yaptıktan sonra nasıl kullanılabilir bu konuyu detaylandıralım. Kutu üzerinde yazdığı gibi eğer siz aşağı kilo kontrolü yapabilmek yani zayıflayabilmek istiyorsanız öğün yerine geçmek üzere günde 2 kez kullanmanız tavsiye ediliyor. Bu da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak shake tüketmeniz anlamına geliyor.

Herbalife Shake Zayıflama Etkisi

Herbalife Shake herhangi bir yağ yakma ya da parçalama gibi zayıflamayı direk olarak etkileyen bir sonuç ortaya çıkarmaz. Kullanım talimatına uygun olarak hazırlandığında 216 kcal enerji verir. Siz günde 2 kez tüketirseniz 432 kcal eder ki 2 öğün için harika bir rakamdır. Çünkü kontrolsüzce yapılmış klasik bir kahvaltı ya da akşam yemeğinde 500 kcal üzerinde enerji almanız hiç şaşırtıcı değildir ki size 2 öğünde bile daha azını sunabiliyor.

Dedğimiz gibi zayıflamaya yönelik direk olarak etkisi olmasa bile dolaylı yoldan yani alınan kalori itibariyle etki eder. Siz gün içerisinde aldığınız ara öğünlerde ve öğle yemeğinde kalori hesabınızı doğru yapabilirseniz, yeteri miktarda su içerseniz zayıflama sürecinde size fazlasıyla yardımcı olmuş olacaktır. Herbalife çay konusuna ise hiç girmiyoruz. Ama günlük yaşam şeklinizi ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeden sadece Herbalife Shake kullanarak zayıflamayı beklemek tam bir hayalperestlik olacaktır Hele hele öğün yerine değil de öğün harici olarak shake kullanırsanız kilo alma ihtimaliniz dahi var.

Etiketlendi