Herbalife Shake Tarifleri

Herbalife Shake tarifleri kendi ağız tadınıza göre hazırlanabileceği gibi Herbalife tarafından yayınlanmış Herbalife Shake Tarifleri de sizler için ilham verici olabilir.

Farklı Herbalife Shake tarifleri ile shake’inizi daha farklı hale getirebilir ya da ağız tadınız için daha uygun hale getirebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önmeli nokta tabi ki kalori dengesidir. Bu dengeyi göz önünde bulundurduğunuzda kendi tarifinizi de oluşturmanızda hiçbir engel bulunmuyor aslında.

Herbalife Shake Kalori Dengesi

Bildiğiniz gibi kutusu üzerinde yazan tarife göre hazırlandığında bir porsiyon Herbalife Shake 216 kcal’dir. Kalori dengesi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak bu konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Shake’in en büyük özelliği insan vücudu için gerekli mineral ve vitaminleri barındırmasının yanı sıra minimum seviyedeki kalorisidir. Farklı tarifler hazırlarken dikkat edilmesi gereken en önemli konular da bu ikisidir. Yani farklı bir lezzet için yanlış malzemeler kullanarak kalori miktarını olması gerekenin çok üzerine çıkarmak ya da çok düşük seviyede tutmak bir öğünden elde edeceğimiz verimi olumsuz yönde etkileyebilir.

Aşağı kilo kontrol ya da yukarı kilo kontrol programı uyguluyor olabilirsiniz ya da aslında bir kilo kontrol programından öte kolayca hazırlayabileceğini pratik ve sağlıklı bir öğün olarak tüketiyor olabilirsiniz. Siz kullanım amacınıza uygun şekilde tariflerinizi ayarlayabilirsiniz.

Herbalife Shake Tarifleri

Herbalife tarafından hazırlanmış tarifleri sizin beğeninize sunacağız. Tabi ki bu tarifler sizin ağız tadınıza göre farklı yorumlar alabilir. Bu yazı yazılırken Türkiye’de şimdilik 3 farklı aroması bulunan Herbalife Shake kullananlar kendi fiziksel durumlarını da göz önünde bulundurmalıdırlar. Örneğin demir eksikliği çekenler siyah çaydan uzak durmak zorunda olabilir. Böyle bir rahatsızlığı olanlar kendi beğenisine uygun olarak hazırladığı Herbalife Shake Tarifleri üzerine mevsime göre hazırlanmış Herbalife çay içerek bu öğünden alacakları demir miktarının emilimini engellememiş olurlar.

Aşağıdaki Herbalife Shake tarifleri üzerinde ne kadar protein ne kadar yağ içerdiği ve toplam kalori miktarı yazıyor. Dediğimiz gibi aşağı kilo kontrol programı uygulayanlar mümkün olduğunca düşük kalorili olan tarifleri hazırlamaya çalışmalıdır. Ya da her zaman söylediğimiz gibi aktif bir yaşam seçerek fazladan alınmış kaloriyi nasıl yakabilirim diye düşünerek biraz daha fazla spor yapabilirler.

Afiyet olsun…

Etiketlendi