Herbalife Shake Kullanımı

Herbalife Shake Kullanımı konusunda merak ettiklerinizi cevaplamaya çalıştık.

Herbalife’ın sayısız ürünü içerisinde Herbalife Çay ile birlikte en çok bilinen Herbalife Shake kullanımı konusunda bir kafa karışıklığı olduğunu gördüğümüz için böyle bir yazı kaleme alma gereği duyduk.

Herbalife Shake Kullanımı Konusu

Herbalife mama olarak da bilinen ürünü için hiçbir yerde ya da platformda bir zayıflama ürünü olarak bahsetmez ama genelde Herbalife ile kilo verme konusunu aynı noktada kesiştiren insanlar üzerinden shake bir zayıflama ürünü olarak anlaşılmaya başlamış.

Aslında Herbalife Shake kullanımı, içeriği ve besin değerleri itibariyle bir gıda takviyesidir. Kilo verme ya da alma süreci içerisinde nasıl kullanılacağı konusunda kişiye özel bir program ve takip altında kullanılması en iyi sonucu verecektir.

Herbalife Shake İçeriği

İçerisinde ağırlıklı olarak bezelye proteininden tutun da papatya meyvesi tozuna kadar çok farklı bitkisel konsantre bulunur. Tavsiye edildiği şekilde kullanılırsa tek seferde 18 gr. protein alınabilir. Protein’in yanı sıra 19.4 gr. da karbonhidrat bulunduran öğününüzde B6, B12, kalsiyum ve C Vitamini ve Demir ihtiyaçlarınız da karşılanır.

Görüldüğü üzere içerisinde makro ve mikro besinler bulunduran Öğün Yerine Geçen Herbalife Formül 1 Shake sizin vücudunuza günlük hayatta market ya da Pazar alışverişinizde evinizde hazırlayacağınız yemeklerin temel maddeleri dışında bir şey sunmaz. Biraz karışık olmuş olabilir. Özetle; sizin zayıflamanıza yol açacak herhangi özel bir kimyasal ya da farmakolojik bir madde içermez.

Herbalife Shake Zayıflatıyor mu?

Çok duyduğumuz ve karşılaştığımız bir konu da: “Aç karna içersen zayıflatır tok karna içersen kilo aldırır”. Ne yazık ki hayat bu kadar basit ve keskin çizgilerle belirlenmiş bir halde değil. Dediğimiz gibi kilo kontrol sürecinde bir doktroa uğrayarak rahatsızlığınız olup olmadığınızı öğrenmeli ve profesyonel bir danışman takibinde kullanmalısınız.

Üzerinde yazdığı şekilde 250 ml. yarım yağlı süte 2 çorba kaşığı toz karıştırarak hazırladığınız shake toplamda 216 (kcal) kaloridir. Siz öğün yerine bu karışımı içerseniz sadece 216 kalori almış olursunuz. Öğün olarak başka besinler üzerine shake kullanırsanız fazladan 216 kalori almış olursunuz.

Kilo kontrol süreçlerinin temelinde de kalori hesabı yatmaktadır. Siz zayıflamak istiyorsanız ve herhangi bir sağlık sorununuz yok ise sadece Herbalife Shake kullanarak 216 kalor almış olursunuz. Günün geri kalan kısmında tükettiğiniz ara ve ana öğünler toplamında aldığınız kalori miktarı o günkü yaktığınız kalori miktarından az ise kilo vermeniz gerekir.

Aynı şekilde siz 3 öğün yemek yediğiniz halde kilo alamıyorsanız muhtemelen yedikleriniz yaktığınız kaloriyi karşılamıyor. Dolayısıyla fazladan shake kullanarak aldığınız kalori miktarını arttırarak kilo almanıza imkan tanırsınız.

Herbalife Takip Gerektirir

Siz kilonuzdan memnunsanız ve sağlıklı beslenmek için tercih ediyorsanız Herbalife Shake kullanımı konusunda tabi ki takibe ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ancak yukarıda özellikle vurguladığımız gibi kilonuzu kontrol etmek istiyorsanız Herbalife Shake kullananlar için özel olarak tasarlanan kişiye özel programı takip etmelisiniz. Belki shake kullanmanız gerekmeyecek belki günde 1 belki de günde 2 kez kullanmanız gerekecektir. Takip ve danışmanlık gerektirdiği için de market ya da mağazalarda satılmadığını söylemeliyiz.

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ MÜ?

HERBALiFE SHAKE NASIL HAZIRLANIR

Herbalife'a Artık Ücretsiz Üye Olabileceksiniz

Etiketlendi