Herbalife Shake Kalori Dengesi

Herbalife Shake kalori dengesi ile size gün içerisinde kaliteli bir yaşam geçirebilmenizi amaçlar. Herbalife Shake kalori hesabı standart hazırlama şekli için hesaplanmıştır.

Dünyada günde 5 milyon kez shake tüketildiğini biliyor musunuz? Bu kadar çok tercih edilen ve tüketilen Herbalife Shake kalori dengesi sayesinde sizin için en ideal enerji miktarını vermeyi amaçlar.

Herbalife Shake Nedir

Herbalife Shake ve Herbalife çay hakkında eminiz ki yeterince bilginiz vardır. Ancak, hiç duymamış olanlar ya da yanlış bir bilgiye sahip olanlar olabilir diyerek ufak bir açıklama yapma gereği hissediyoruz.

Sağlıklı bir insanın bir öğünde ihtiyaç duyacağı tüm mineral ve vitaminleri barındıran, süt ile hazırlanan ve öğün yerine geçen bir besin takviyesidir. Herbalife Shake faydaları ve Herbalife Shake içeriği yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Herbalife Shake Kaç Kalori

Biliyorsunuz tüm Herbalife ürünleri şirketin “Bilimde Mükemmellik” ilkesine uygun olarak bilimsel danışma kurulu tarafından özenle formüle ediliyor. İçerisindeki mineral ve vitamin miktarlarından tutun da hazırlanma şekline kadar kendi alanında uzman bilim insanları tarafından değerlendiriliyor ve olabilecek en ideal hale getiriliyor.

Herbalife Shake kalori dengesi de bu şekilde kuruluyor ve tarif edildiği şekilde yapılırsa 216 kcal değerinde oluyor. Burada üzerinde durulması gereken konu 2 çorba kaşığı toz halindeki shake 216 kcal etmiyor. 250 ml. yarım yağlı süt ile karıştırıldığında verdiği enerji miktarı belirtiliyor.

Ülkemiz ve komşularımızda sıklıkla karşılaşılan süte karşı duyarlılık nedeniyle karışımınıza süt katmıyor ya da su ile karıştırıyorsanız tabi ki kalori hesabı da değişecektir. Her ne kadar üretilirken bu yöntemler dikkate alınmıyor olsa da bir hesap yapmamız gerekirse; 250 ml. yarım yağlı süt 117 kcal’dir. Siz süt yerine su kullanırsanız sizin öğününüz de yaklaşık olarak 100 kcal. yapacaktır.

Bizim amacımız asla aç kalmak değil. Amacımız dengeli ve sağlıklı beslenerek daha kaliteli bir yaşam standardı yakalamak ve günümüzü daha enerjik geçirebilmek. Siz, 216 kcal yerine 100 kcal alırsanız bu durum sizin günlük yaşamınıza olumsuz yönde etki edebilir. Bu nedenle, belki 1 kaşık daha toz atabilirsiniz ya da su ile hazırladığınız shake içerisinde size enerji verebilecek farklı meyveleri de kullanabilirsiniz. Önemli olan sağlıklı ve dengeli beslenebilerek kaliteli bir yaşam elde edebilmektir.

Etiketlendi