Herbalife Shake Çay Yeterli mi

Herbalife shake çay ve aloe en çok kullanılan Herbalife ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Tabi ki bir de Thermo Complete var. Kilo kontrol sürecini yönetmek isteyenler bu ürünleri yakından tanıyor olabilirler ama tabi ki bunlar aşağı kilo kontrol sürecinde etkili oluyorlar.

Herbalife shake çay ve aloe en çok kullanılan Herbalife ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Tabi ki bir de Thermo Complete var. Kilo kontrol sürecini yönetmek isteyenler bu ürünleri yakından tanıyor olabilirler ama tabi ki bunlar aşağı kilo kontrol sürecinde etkili oluyorlar.

Herbalife Shake Çay İkilisi

Aşağı kilo kontrol programı uygulamak istiyorsanız, yeteri miktarda su içiyorsanız ve sindirim sisteminizde bir sorun yok ise en azından başlangıç aşamasında bu ürünler yeterli olacaktır. Önce biraz önce saydığımız koşulları açıklayalım. Herbalife ürünlerinin size yardımcı olabilmesi için ilk olarak yeteri miktarda su içiyor olmanız gerekiyor. Kimi insanlar su içemediklerini söylüyorlar, kimileri de fazla kilolara bağlı olarak sindirim sistemi sorunu yaşıyorlar. Bu tip sorun yaşayanlara mutlaka herbal aloe al diyoruz.

Bu saydığımız sorunları yaşamayanlar için Herbal Aloeveralı Konsantre içecek öneriyoruz ama şart koşmuyoruz. Aşağı kilo kontrol sürecinde özellikle fazla kilo oranı yüksekse Herbalife Shake çay bizim en büyük yardımcımız oluyor. Herbalife Shake en ucuz sağlıklı öğün olarak görev yaparken kalori itibariyle de hayal gücümüzü zorlayacak şekilde düşük bir miktara sahip. Herbalife çay fiyat itibariyle bize avantaj sağlarken hem metabolizmayı hızlandırıyor, hem ödemin atılmasında önemli bir rol oynuyor hem de ufak da olsa vücut ısısında artış sağlıyor.

Herbalife Çay Shake Etkisi

Kilo kontrol sürecinde temel amacımız az kalori alıp daha fazla kalori yakmak oluyor. Shake ile 2 öğünde 432 kcal ile hayal gücümüzü zorlayacak kadar düşük bir enerji alıp ihtiyacımız olan tüm mineral ve vitaminleri alarak vücudumuzu zayıf bırakmıyoruz. Ortalama yaşantısı olan bir kadın günde 1300-1500 kcal civarında enerji harcıyor. Günü 1000 kcal ile kapatsak harika olur. Vücudun ihtiyaç duyduğu 300-500 kcal de doğal olarak yağlardan karşılanacaktır.

Herbalife yağ yakıcı çay deniliyor ama Herbalife Bitkisel Çay yukarıda belirttiğimiz hesap içerisinde metabolizma hızını arttıracağı için günlük harcadığımız kalori miktarı da artacaktır. Dolayısıyla çay yağ yakmıyor ama yağ yakımında etkili olabiliyor. Bunun için kuralımız kalori açığı oluşturmaktan geçiyor.

Herbalife shake çay ikilisini kullanıyorsanız, kalori hesabı yapıyorsanız, günlük olarak en az 2,5 lt. su içiyorsanız işin büyük kısmını halletmiş olursunuz. Çay ilk etapta ödem atılmasında etkili olacağından hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz ama sonrasında süreç yavaşlayacaktır. Kilo veperformans durumumuza bağlı olarak bir de spor yapabilirsek bizi kim tutabilir.

Etiketlendi