Herbalife Ne Kadar Kullanılır

Herbalife ne kadar kullanılır, ne zaman tüketilir ve ne işe yarar gibi sorulara net ve tek bir cevap vermek doğru mu?

“Herbalife ne işe yarar?” 1998’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Herbalife markası hakkında eminiz ki hemen herkesin bir fikri vardır ve çoğunlukla da kilo kontrol ürünleri ile bilinir. Ancak bu soruya net bir cevap vermek ne yazık ki çok zor. Çünkü, Herbalife’ın kilo kontrol, sporcu, wellness, cilt bakım gibi çok farklı ürünleri mevcuttur. Ama tek kelime ile cevap vermek gerekirse “sağlıklı beslenme” diyebiliriz.

Herbalife Ne Kadar Tüketilmeli

Herbalife denilince insanların aklına ilk olarak kilo kontrol ürünleri geliyor. En fazla bilinen shake (hörbilayf mama da deniliyor) , çay, aloe ve thermo ürünlerinin başarısı çoğu insan tarafından biliniyor ama kullanımı hakkında bilgi almaka zorlanıyorlar.

Hangi Herbalife ürünü kullanılırsa kullanılsın bir koç desteği ile kullanılmalıdır. Ürünlerin kendi üretim teknikleri ve özellikleri birbirinden farklıdır ve her insanda aynı etkiyi gösterecek diye de bir kural yoktur. Bu nedenle de market, bakkal gibi yerlerde satılmaz.

Herbalife shake nasıl hazırlanır ya da Herbalife Bitkisel çay… Aslında kutusunun üzerinde yazıyor ama sizin yaşınız, kilonuz, fiziksel aktivite durumunuz ve beslenme alışkanlıklarınıza göre günlük kullanım miktarınız ya da ne kadar süre ile kullanacağınız belirlenebilir. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra takip edilirsiniz ve ilerleyen süreç içerisinde Herbalife ne kadar etkili olmuş izlenir. Gerekirse ürünlerin kullanım miktarı ve şekilleri değiştirilebilir.

Herbalife Ne Zaman Tüketilmeli

Herbalife ürünleri yaş sınırı gözetmeksizin her yaş grubu tarafından kullanılabilir. Ancak, gün içerisinde ne zaman tüketeceğinize de tabi ki yine distribütörünüz ile karar vermelisiniz. İnsanın vücut saatine göre ideal beslenme zamanları olsa da sizin günlük programınız, yaşam biçiminiz ve alışkanlıklarınız doğrultusunda mümkün olduğunca sekteye uğramayacak bir program yapılması gerekir.

Tüm dünya tarafından kabul edilmiş az ve sık yeme alışkanlığını kazanabilmeniz için her gün uygulayabileceğiniz zaman aralıkları belirlemelisniz. Her ana veya ara öğün ardından yaklaşık olarak 3 saat ara vererek diğer öğüne geçmelisiniz. Ancak bu öğünlerin hangisinde Herbalife ne kadar kullanılır diyebilmek için distribütörünüz ile görüşmelisiniz.

Herbalife Ne İşe Yarar

Herbalife ürünleri asla sizi zayıflatmayı vaat etmez. Kimi internet sitelerindeki veya halk arasındaki adıyla Herbalife zayıflama seti fiyatları itibariyle sizin için uygun ve cazip gözükse de siz günlük yaşam koşuşturmacası içerisinde olması gereken beslenme alışkanlıklarından uzaklaştığınızı fark ettiğinizde ve bundan rahatsız olduğunuzda size doğala en yakın ürünleri ile sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı sunmayı amaçlar. Herbalife ne bir ilaçtır ne de sihirli bir değnek. Ancak doğru kullanıldığında ve takip edildiğinde siz, ulaşmak istediğiniz hedefe giderken size verilebilecek en büyük desteği verir.

Etiketlendi