Herbalife Nasıl Kullanılır

Herbalife nasıl kullanılır ve nasıl hazırlanır. Herkes için aynı yöntem doğru olacak mıdır?

Herbalife Distribütörlüğü yapanlar son zamanlarda bu soru ile çok sık karşılaşmaya başladılar. Distribütörlerin bu sorulara “Sponsorunuz size daha iyi yardımcı olabilecektir” şeklindeki cevabı da genelde yanlış anlaşılır. Herbalife ürünlerinin nasıl hazırlanmaları gerektiği aslında kutularının üzerinde yazar ama ürünlerden efektif sonuç alabilmek için sadece standart tarife uymak yetmez.

Herbalife Nasıl İçilir

Biz bu konuda ihtiyacı olanlar için en temel hazırlanma şekillerini anlatacağız ama şunu unutmayın ki profesyonel bir danışmanlık almadan ve takip edilmeden ürünlerden etkili sonuç almakta zorlanabilirsiniz.

Herbalife nasıl kullanılır sorusuna tek bir cevap verilebilseydi bu ürünler tabi ki market ve bakkallarda satılabilirdir. Bu sorunun cevabı kişiye göre değiştiği için ürünlerden etkili bir sonuç almak istiyorsanız Herbalife Distribütörü ile ortak hareket etmelisiniz.

Herbalife Shake Nasıl Hazırlanır

Herbalife Shake’i kullanmadan önce kutusunu hafifçe sallamanız gerekiyor. Sonrasında soğuk ya a oda sıcaklığındaki 250 ml. yarım yağlı süt içerisine 2 çorba kaşığı formül 1 shake atıp güzelce karıştırıyorsunuz. Çok fazla bekletmeden de bu shake’i afiyetle içiyorsunuz.

Herbalife mama olarak da bilinen bu karışım ile size 216 kalorilik bir besin sunmuş oluyor. Bu karışım içerisinde vücudumuzun 1 öğünde ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminler bulunuyor. Şunu söylemeden geçmemek gerekir ki Herbalife Shake bir zayıflatma ürünü değildir. Shake sizi zayıflatacak bir etki oluşturmaz. Yukarı kilo kontrolü uygulamak yani kilo almak isteyenler için de Herbalife Shake öneriyoruz.

Herbalife Çay Nasıl Hazırlanır

Herbalife çay tarifi de en az shake tarifi kadar basit ve kolaydır. Tercihinize bağlı olarak değişse de 350 ml. sıcak veya soğuk su içerisine yarım çay kaşığı atıp Herbalife çay atıp karıştırıyorsunuz. Çayınız hazır.

Herbalife çayı demlemenize gerek yok. Demlenmediği için de bayatlama gibi bir durum kolay kolay oluşmaz. Dolayısıyla evden çıkmadan çayınızı hazırlayabilir ve dışarıda tüketebilirsiniz.

Herbalife Aloe Nasıl Hazırlanır

Herbalife Aloe içecek için 2 farklı hazırlama şekli öneriyor. Tek kullanım için 120 ml. su içerisine 3 kaşık aloe katabileceğiniz gibi 1 litrelik su için de 8 kaşık aloe ekleyebileceğinizi belirtiyor.

Herbalife Thermo Nasıl İçilir

Biliyorsunuz halk arasında yağ yakıcı kapsül olarak da bilinen Herbalife Thermo tablet olarak kullanımımıza sunuluyor. Dolayısıyla bir hazırlık süreci gerektirmiyor. Günde 2 sefer kullanabileceğiniz thermo complete böylelikle 45 gün kadar kullanılabiliyor.

Herbalife Nasıl Kullanılıyor

Konuyu özetleyecek olursak yukarıda yazdıklarımız en temel tarifleridir siz isterseniz bu ürünler içerisinden farklı meyve ve meyve kuruları kullanabilir ve ürünlere tat katabilirsiniz. Herbalife zayıflama seti ya da herbalife aylık paket fiyatları sizin için daha cazip gözükebilir. Ancak ürünlerden etkili sonuç almak istiyorsanız bir distribütörden tavsiye almanız sizin yararınıza olacaktır.

Etiketlendi