Herbalife mı Diyetisyen mi

Herbalife mı diyetisyen mi diye bir tercih yapmak zorunda kalacaksanız ya da tereddütte iseniz bizim önerimiz danışacağınız kişinin bilgi ve tecrübe seviyesini kıyaslayın.

Aşağı kilo kontrolü sürecine başlayacak olanların sıklıkla karşılaştıkları bir ikilem “Herbalife mı Diyetisyen mi”. Eğer fiziksel ya da psikolojik bir sağlık sorununuz yok ise tercih tamamen size kalmıştır diyebiliriz. Hangisi sizi daha çok rahatlatacağını ve istediğiniz sonuca ulaştırma konusunda yardımcı olacağını düşünüyorsanız, onu tercih edebilirsiniz.

Herbalife Diyetisyen Tercihi

Diyetisyenler üniversitelerin ilgili bölümlerinde 4 yıl eğitim alarak mezun olurlar ve ciddi bir bilim dalı üzerine eğitim görürler. Herbalife Distribütörleri bir diyetisyen değildir. Bir sağlık sorununuz var ise bir doktor ve doktorun beraber çalışacağı bir diyetisyen yardımıyla bu sürece başlamanız daha doğru olacaktır. Özellikle de aşırı miktarda fazla kilonuz var ise bu süreç içerisinde hedefiniz vücudunuzda büyük bir değişiklik yapmanızı gerektirecektir. Bir rahatsızlığınız da var ise bu sürecin gerekli tahliller yapılarak sürdürülmesi çok daha mantıklı gözükmektedir.

Herbalife ürünlerinin hiç birisi bir tedavi vaad etmez. Üretim aşamalarında da sağlıklı bir bireyin ihtiyaç duyacağı besin miktarları hesaplanarak üretilir. Herbalife Shake ya da Herbalife çay üretilirken tüm dünya göz önünde bulundurularak sağlıklı insanlar hedef alınarak bilim adamları tarafından formüle edilmişlerdir. Herbalife ürünleri üzerinde de kilo kontrol sürecine başlanmadan bir doktora başvurmanız gerektiği de yazmaktadır.

Herbalife mı Diyetisyen mi

Dediğimiz gibi sağlıklı iseniz karar sizin. Bir sağlık sorununuz var ise konu ile alakalı doktorunuz ile görüşerek Herbalife ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bu konuda asıl karar vermesi gereken de doktorunuzdur.

Bir sağlık sorununuz yok ise bu sefer karşınıza farklı bir seçim çıkar. Herbalife Distribütörü ya da Diyetisyen... Hangisine başvurmak isterseniz isteyin, danışacağınız kişinin tecrübe ve bilgi seviyesi en önemli belirleyici etkendir. Her meslek gurubunda iyiler ve kötüler vardır ve olacaktır da. Danıştığınız kişi sizi doğru yönlendirebilecek ve size uygun bir program hazırlayabilecekse harika. O zaman bizce hiçbir sorun yok.

Bilgi ve Tecrübe

Öncelikli olarak bir diyetisyeni tercih ederseniz diyetisyenler sizin için günlük beslenme programı hazırlayabilecek ve sizlere bu konularda tavsiyelerde bulunabileceklerdir. Herbalife Distribütörü’ne başvurursanız dünyanın 94 ülkesinde kullanılan Herbalife ürünleri tavsiye edecek, hızlı ve pratik öğünler önerebilecektir. Herbalife distribütörü olarak bir tercih yapılacaksa öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken nokta danışılacak kişinin tecrübe ve bilgi seviyesidir.

Etiketlendi