Herbalife Kapıda Ödeme

Herbalife kapıda ödeme ve fiyat farkı konusunda bir açıklama yapma gereği duyduk. Kapıda ödemeli herbalife shake ve diğer ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Herbalife Nutrition ürünlerini sitemizden kapıda ödeme imkanı ile sipariş edebilirsiniz. Herbalife Nutrition ürünlerini bizlerle buluşturan Herbalife kapıda ödeme sistemini ne yazık ki kullanmıyor ama siz distribütör değilseniz istediğiniz ürünü kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Herbalife Kapıda Ödeme Yasal mı

Herbalife Distribütörü ya da ayrıcalıklı müşteri programı üyesi iseniz Herbalife Şirketi’nden ürünleri sadece kredi kartı ya da eft/havale yöntemleri ile sipariş edebiliyorsunuz. Bu yöntemler şirketin kuralları, kargo anlaşması ya da geçmişte yaşadığı bazı sorunlar ile doğru orantılıdır.

Ancak biz Herbalife Bağımsız Distribütörü olarak sizlere sunduğumuz ürünleri şirket kuralları çerçevesinde sipariş ediyoruz. Bu noktadan sonra ürünlerin sizlere ulaştırılma şekli konusunda şirket ya da kurallar herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Ürünler size elden ya da kargo ile ulaştırılabileceği gibi ödemeler de kredi kartı, peşin, havale/eft ya da kapıda ödeme şeklinde olabiliyor. Dolayısıyla Herbalife kapıda ödeme konusunda herhangi bir zorunluluk ya da kısıtlama getirmiyor.

Herbalife Fiyat Farkı

Herbalife ürünleri farklı platformlarda farklı fiyatlara satılabiliyor ve dolayısıyla da bu fiyat farkı konusunda çok fazla soru alıyoruz. Herbalife kuralları gereğince de tavsiye edilen bir fiyat listesi olmasına rağmen distribütörler ürünleri istedikleri fiyata satabilme özgürlüğüne sahiptirler.

Herbalife ürünleri distribütörlerin başarı seviyelerine uygun olarak farklı fiyatlarla alınabilmektedir. Dolayısıyla her distribütör kapıda ödemeli Herbalife Shake fiyatı için farklı bir ücret ister. Takdir edersiniz ki sadece Herbalife ürünleri değil neredeyse her bir ürün fiziksel bir mağazaya göre internet üzerinden farklı fiyatlarla satılmakta ve genellikle de e-ticarette sergilenen ürünler daha uygun fiyatla listelenmektedir.

Herbalife ürünlerinin farklı fiyatla satılmalarındaki bir başka etken de doğal olarak giderler ve sürümdür. Herhangi bir ürünün herhangi bir satıcısı fatura mükellefi olmak zorundadır ki bu da farklı seviyelerde gider oluşturmaktadır. Bu giderlerin karşılanması da ya ürün fiyatına yansıtılarak ya da sürüme dayalı olarak hesaplanmaktadır. Dolayısıyla her bir distribütör kendi alış fiyatı ve satış hacmine bağlı olarak farklı fiyatlar vermektedir ki bu hem Herbalife Nutrition şirket kurallarına hem de Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygundur. Eğer sipariş vereceğiniz ürünler konusunda tereddüt yaşıyorsanız fatura talebinizi kesinlikle belirtmelisiniz. Fatura kesilebiliyorsa ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hem şirket üzerinden hem de kanunlar üzerinden hakkınızı sonuna kadar koruyabilirsiniz.

Etiketlendi