Herbalife Emzirme Paketi

Herbalife emziren anneler için harika bir çözüm olarak gözüküyor ve doğum sonrası yaşanacak kabuslardan birisi olan kilo problemini en baştan çözmek isteyen anneler tarafından özellikle aranıyor. Herbalife emzirme sürecinde anneler için uygun mu, bir zararı var mı?

Herbalife emziren anneler için harika bir çözüm olarak gözüküyor ve doğum sonrası yaşanacak kabuslardan birisi olan kilo problemini en baştan çözmek isteyen anneler tarafından özellikle aranıyor. Herbalife emziren anneler için uygun mu, bir zararı var mı? Herbalife emziren anne paketi diye bir ürün grubu var mı?

Herbalife Emzirirken Kullanılır mı

Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki Herbalife Shake, Herbalife Çay ve Herbalife Aloe emziren anneler için bir risk taşımaz. Ama eğer kilo kontrol amacıyla kullanılacaksa tabi ki kesinlikle bir doktor gözetiminde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Emziren anneler için Herbalife Thermo Complete al bir şey olmaz diyemiyoruz. Yüksek derecede kafein içeriyor ve biliyorsunuz ki emziren anneler için kafein hiç de tavsiye edilen bir madde değil.

Rahatlıkla Herbalife mama al ya da Herbalife çay al diyebiliriz. Bu konuda bir sorun yok. Ama dediğimiz gibi zayıflama gibi bir süreç içerisinde kullanılmayacaksa. Çünkü kilo kontrol süreci zor ve uzun. Normal bir insanın bile bu süreç içerisinde bir sorunla karşılaşma ihtimali var ki bir de emzirme gibi aşırı derecede kalori harcayan bir süreç için doktora başvurulmasını öneriyoruz.

Buraya kadar teknik bilgiler ışığında bir şeyler söyledik. Ama şimdi de şunu söylemek istiyoruz ki eğer bebeğiniz 6 aylık değilse lütfen tamamen doğal beslenmeye çalışın. Herbalife kullanmayın demiyoruz yanlış anlaşılmasın paketlenmiş hiçbir gıda kullanmayın diyoruz. Dünyaya yeni gelmiş ve temelleri atılan bir küçük insandan bahsediyoruz. Tamamen doğal ürünlerden beslenmelisiniz ki yapay madde barındırmayan anne sütü de çocuğunuzun doğal şekilde beslenmesinin önünü açsın. Bir şekilde bu konuda sorun yaşıyorsanız, doğal beslenemiyorsanız ya da düzenli beslenemiyorsanız o zaman Shake kullanabilirsiniz.

Herbalife Emziren Anne İlişkisi

Aynı şeyleri tekrarlıyor olabiliriz ama önemli bir konu olduğu için vurgulamak istiyoruz. Eğer ki amacınız sağlıklı ve doğal beslenmekse ve bu konuda sorun yaşıyorsanız ürünleri kullanabilirsiniz. Ama birinci önceliğiniz doğal beslenmek olmalıdır. Gelelim ikinci konuya; kilo kontrol süreci.

Herbalife emzirme sürecinde tabi ki kilo kontrol amacıyla kullanılabilir. Ama acaba emziren bir annenin birinci önceliği fazla kilolarından kurtulmak mı yoksa yeni doğan bebeğini doğal yollardan besleyerek sağlam, dayanıklı bir birey yetiştirmek mi olmalıdır. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz fazla kilolarınızdan her zaman kurtulabilirsiniz ama çocuğunuzun temellerini sadece bir sefer atabileceksiniz. Özellikle 6 ay bu fazla kilo sorununu kafanıza takmamanızı ve bebeğiniz ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Bu sırada bisküvi, şeker, cips, asitli içecekler gibi yapay madde barındıran tüm ürünlerden uzak durmanızı öneriyoruz. Karar tabi ki sizin, bir zararı yok ama doğal beslenmenin yerini de tutmayacaktır.

Etiketlendi