Herbalife Çay Kullananlar Nelere Dikkat Etmeli

Herbalife çay kullananlar eğer bir mucize bekliyorlarsa ne yazık ki yanılıyorlar. Herbalife çay kullananlar eğer kilo kontrol süreci içerisinde iseler ya da bu maksatla kullanıyorlarsa beslenme alışkanlıklarına dikkat etmedikleri sürece ne yazık ki hayal ettikleri sonuca ulaşamayacak

Herbalife çay kullananlar eğer bir mucize bekliyorlarsa ne yazık ki yanılıyorlar. Herbalife çay kullananlar eğer kilo kontrol süreci içerisinde iseler ya da bu maksatla kullanıyorlarsa beslenme alışkanlıklarına dikkat etmedikleri sürece ne yazık ki hayal ettikleri sonuca ulaşamayacak ya da en azından bu sonuca ulaşmaları uzun sürecektir.

Herbalife Çay Kullananlar ve Amaçları

Herbalife çay kullanımı isteğe bağlı olarak farklı amaçlara hizmet edebilir. Aşağı kilo kontrol programı uygulamak isteyenler bu ürünü Herbalife yağ yakıcı çay düşüncesi ile kullanıyorlarsa ne yazık ki bir yerlerde yanlış yapıyorlardır. Bu konu ile ilgili detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Yağ yakıcı çay diye bir kavram var mı biz bilmiyoruz ama bu sağlıklı çayı metabolizma hızınızı arttıracağını ilk başta vücudunuzda varsa ödemi atacağını bilerek kullanıyorsanız en azından doğru bir başlangıç yapmışsınız demektir.

Herbalife bitkisel çay beslenme düzeninizi ve alışkanlıklarınızı düzenlediğinizde sizin için gerçekten faydalı olacaktır. Siz var olan kilonuzdan memnunsanız ve tadından dolayı bu çayı içiyorsanız o zaman tabi ki sizin için etkili ve faydalı olacaktır. Belki de sadece kilo koruma sürecinde kullanıyor olabilirsiniz. Bu durumda da siz olması gereken beslenme alışkanlığını kazandığınız için size fayda sağlayacaktır.

Hangi Herbalife Çay Güzel

Herbalife çay çeşitleri biliyorsunuz aromaları bakımından 4’e ayrılıyor; klasik, limon, ahududu ve şeftali. Bu 4 çeşit arasında besin değeri ya da etkileri açısından bir fark bulunmuyor. Herbalife Formül 1 Shake çeşitleri nasıl aynı değerlere sahipse çaylar da aynı şekilde. Aralarındaki tek fark tatları.

Siz kendi ağız tadınıza bağlı olarak istediğiniz aromayı seçebilirsiniz. Herbalife çay en ucuz şekilde aslında 100 gr. olarak kullanılabiliyor ama eğer siz klasik çay tadını sevmiyorsanız çok da ekonomik olmayabilir. Bu nedenle önce 50 gr. çay ile başlamanızı ve beğeniyorsanız ileride Herbalife 100 gr. çay kullanmanızı öneririz.

Herbalife çay zararları konusunda ise tereddüt etmenize gerek yok. Eğer belirli maddelere karşı alerjiniz ve özel bir sağlık sorununuz yok ise sizin için bir zararı yoktur. Herbalife bitkisel çay baş ağrısı yapıyor diyenler ile karşılaşmış olabilirsiniz ama ne yazık ki bu yanlış bir bilgidir. Çünkü yeşil çay ödem attırabildiği gibi idrar da söktürüyor. Bu da demek oluyor ki siz normalden fazla sıvı kaybediyorsunuz. Günük ortalama 2,5 lt su içmiyorsanız ve çay kullanıyorsanız baş ağrısı ile karşılaşmanızın nedeni çay değildir. Su yetersizliğidir. Yeteri miktarda su içenlerden hiç birisi baş ağrısı sorunu ile karşılaşmıyor.

Etiketlendi