Herbalife Çay 100 gr / 50 gr Farkı Var mı

Herbalife çay 100 gr ve 50 gr arasında ya da aroma çeşitleri arasında fark var mı?

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay ağırlıklı olarak yeşil çay yapraklarından üretiliyor. Çeşil çayın kendi özelliği doğal olarak ön planda tutuluyor ve vücuttaki ödemin atılmasında ve metabolizma hızının arttırılmasında önemli rol oynuyor. Ağırlık itibariyle bakıldığında Herbalife Çay 100 gr. ve 50 gr. olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Herbalife Çay 100 gr Aroması

Ağırlık olarak 2’ye ayrılan Herbalife çay çeşitleri aroma olarak da aslında 4’e ayrılıyor: klasik, şeftali, limon ve ahududu. Besin değerleri ya da faydaları açısından bu aralarında hiçbir fark bulunmayan çayların tek farkı ağız tadı. Siz aromasız çay içemiyor olabilirsiniz ya da sadece yeşil çayı çok seviyor olabilirsiniz. Aromalar konusunda size tavsiye vermek yanlış olacaktır. Belki limon sevmiyorsunuzdur ama Herbalife limonlu çaya bayılacaksınız. Bunu ancak siz deneyerek değerlendirebilirsiniz.

Herbalife 100 gr çay ise yukarıda saydıklarımıza dahil değil ne yazık ki. Çünkü tek çeşidi var o da klasik. Klasik yerine “sade” de diyebiliriz. Klasik 50 gr. da olduğu gibi 100 gr. çay da bulunuyor.

Herbalife 100 gr Çay Fiyatı

Çay çeşitleri fiyat ile karşılaştırıldığında aromalara arasında fark bulunmazken gramaj itibariyle tabi ki farklılar. Fayda ya da besin değeri itibariyle aromalar arasında fark olmadığı gibi fiyatları da değişmiyor. Dediğimiz gibi burada önemli olan sizin ağız tadınız.

Ekonomik açıdan değerlendirecek olursak tabi ki Herbalife Çay 100 gr. fiyat olarak daha uygun. Burada size şöyle bir öneride bulunmak istiyoruz. Eğer daha önce denemediyseniz ya da yeşil çay ile aranızın nasıl olacağı konusunda bir fikriniz yok ise öncelikli olarak Herbalife çay 50 gr. aromalarını denemenizi tavsiye ederiz. Önceliği klasik olana verebilirsiniz. Klasik çay hoşunuza giderse sonrasında 100 gr. çay sipariş edebilirsiniz. İlk başta fiyat itibariyle daha uygun gözüktüğü için alıp da içememek var. Bunu da dikkate almak gerekir diye düşünüyoruz.

Kullanım itibariyle farklılık gösterdiği için net olarak kaç porsiyon kullanacağınızı söylemek yanlış olacaktır. Ancak, kutu üzerinde 350 ml. su için 1.7 gr öneriliyor. Kimisi gün içerisindeki yoğunluğu nedeniyle bir şişe içerisine hazırlarken kimisi de kendi ağız tadına göre dengeleyebiliyor. Önemli olan devam edebilmek ve faydalanabilmek.

Sipariş verebilmek için tıklayın...

Herbalife Thermo Complete Nedir...

Herbalife Ürünleri...

Diğer Blog yazılarımız için tıklayınız...

Etiketlendi