Herbalife Aşağı Kilo Kontrolü Ne Demek

Aşağı kilo kontrolü ne demek? Yukarı kilo kontrolü ile arasında fark var mı? Neden Herbalife zayıflama değil de aşağı kilo kontrolü ifadesini kullanıyor?

Herbalife ürünlerini kullananların ya da kullanmayı düşünenlerin çok sık karşılaştığı bir ifade olan aşağı kilo kontrolü tahmin edebileceğiniz gibi yukarı kilo kontrolü ifadesinin de dersi anlamadır. Peki, Aşağı kilo kontrolü ne demek?

Aşağı Kilo Kontrolü

Aslında çok genel bir ifade ile zayıflamak için yapılan işlemler diyebiliriz. Biliyorsunuz ki hangi diyet sistemini uygularsanız uygulayın hepsinin ortak noktası kilonuzu kontrollü bir şekilde aşağıya çekebilmektir. Herbalife ile diyet yapmayı düşünüyorsanız da amaç en basit haliyle fazla kilolarınızdan kurtulmak ve kiloyu aşağıya çekebilmektir.

Neden zayıflama değil de bu ifade kullanılıyor derseniz. Zayıflama denildiği zaman insanların aklına artık hiçbir kontrol sürecine girmeden sadece belirli ürünleri kullanarak kilo vermek geliyor. Herbalife’ın başarısı ve kalitesinin ardından ortaya çıkan ve menşei tam olarak bilinemeyen bir çok ürün bu tarz vaatlerde bulunuyor.

Herbalife ise hiçbir ürünü ile zayıflama vaadinde bulunmuyor. Mesela Herbalife Shake aşağı kilo kontrol programında kullanabildiği gibi aynı zamanda yukarı kilo kontrolünde ya da koruma sürecinde yani herhangi bir kilo değişikliği istenmediği zamanlarda da kullanılabiliyor. Herbalife Yorumlar yazımızda da belirttiğimiz gibi eğer ürünler doğru şekilde kullanılmazsa istenilen sonucu elde etmek zor olacaktır.

Herbalife Kilo Kontrolü Bir Süreçtir.

Herbalife ile diyet yaparken bir süreç içerisinde olduğunuzu bilmeniz ve buna uygun şekilde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanız hedeflenir. Herbalife Çay Ne İşe Yarar yazımızda detaylandırdığımız gibi Herbalife çay kullanım miktarına göre sizde farklı sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır. Aşağı kilo kontrolü içerisinde de çayı doğru şekilde ve doğru miktarda kullanmayı öğrenirsiniz ki doğru sonuca ulaşabilesiniz.

Bu süreç içerisinde en büyük düşmanımız fazla yağlardır. Amacımız genel anlamıyla zayıflama değil bu yağlardan kurtulabilmektir. Yağlar ile mücadele ederken en büyük destekçimiz de kaslarımız olacaktır. Dolayısıyla onların “zayıflama”sını değil güçlenmesini isteriz. Vücüdumuzdaki yağların büyük bir kısmından kurtulduktan sonra da artık bunu tartı üzerinde göremeyebiliriz. Çünkü kaslar güçlenmeye başlar ve aynı ağırlıktaki kas kütlesi yağ kütlesine göre 1/5 oranında az yer kaplar. Siz incelmeyi net bir şekilde görüyor olsanız da tartıda bu sonucu göremeyebilirsiniz. Sözün özü Herbalife ile diyet yapmaya başladıysanız aşağı kilo kontrol sürecinde amaç tam olarak zayıflamak değil fazla yağlardan sağlıklı bir şekilde kurtulmaktır, diyebiliriz.