Herbalife'a Artık Ücretsiz Üye Olabileceksiniz

Herbalife üyelik imkanları arasında yer alan “Ayrıcalıklı Müşteri Programı”na ücretsiz üye olabilirsiniz. Herbalife ücretsiz üyelik sistemi ile kendi ürünlerinizi Herbalife Nutrition üyesi olarak sipariş edebilir ve %35’e varan indirim oranlarından faydalanabilirsiniz.

Biliyorsunuz geçmişte Herbalife ürünlerini sadece Herbalife Bağımsız Distribütörleri aracılığı ile temin edebiliyordunuz. Ancak, yaşanan bir takım sorunlar ve Herbalife kullanıcılarının talepleri doğrultusunda 18 Haziran 2019 tarihinden itibaren Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı'nı etkinleştirdi.

  • Bu program, Herbalife ürünlerini sadece kullanmak isteyen yani satış yapmayı şimdilik düşünmeyen kişilere hitap ediyor.
  • Üyeliğiniz süresince siparişleriniz dışında hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz.
  • Aylık ya da yıllık sipariş verme zorunluluğunuz bulunmuyor.
  • İsterseniz üye olup şöyle bir bakıp hiç sipariş vermeyebilirsiniz ya da sadece 1-2 kez sipariş verip üyeliğinizi sorunsuz şekilde sonlandırabilirsiniz. Üyeliğinizi kapatmak istediğinizde ya da aktif olarak kullanmadığınızda sizden hiçbir şey talep edilmiyor.
  • Yapmanız gereken tek şey sayfanın altında yer alan linke tıklayarak bizimle iletişime geçmek. Sizi hemen arayıp daha detaylı bilgi verebiliriz.

Eğer Herbalife ürünleri ve nasıl kullanıldıkları hakkında bilginiz yok ise ya da üyeliğiniz süresince ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız biz size her türlü desteği vermeye hazırız.

Herbalife Üyelik konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için tıklayın...