Hangi Herbalife Seti Bana Uygun

Herbalife kullananlar ya da kullanmayı düşünenler açsından hangi Herbalife seti daha uygun diye araştırmalar yapılıyor. Herbalife Set ve Paketleri yazımızda bu konuya değinmeye çalışmıştık ama biraz daha detaylandırma ihtiyacı duyduk.

Herbalife kullananlar ya da kullanmayı düşünenler açsından hangi Herbalife seti daha uygun diye araştırmalar yapılıyor. Herbalife Set ve Paketleri yazımızda bu konuya değinmeye çalışmıştık ama biraz daha detaylandırma ihtiyacı duyduk.

Herbalife Seti Fiyatları

Herbalife Nutrition biliyorsunuz ki halk arasında Herbalife olarak bilinen ürünlerin markası ve dolayısıyla da üreticisi. Herbalife Nutrition set ya da paket tarzında ürünler üretmiyor. Herbalife mama diye bildiğimiz Shake üretiyor ya da Herbalife Çay gibi farklı ürünler üretiyor. Ancak, deneme maksatlı mini paketler haricinde belirli ürünleri bir araya getirerek herhangi bir set ya da paket satışı yapmıyor.

Bu tarz birleşimleri yapmadığı gibi bir tavsiyesi de bulunmuyor. Herbalife İdeal Kahvaltı seti diyebileceğimiz kahvaltıda tüketilmesini tavsiye ettiği ürünler var ki bildiğiniz gibi bunlar Shake, çay ve aloe suyu. Bu ürünler kahvaltı yapamayan ya da kahvaltıyı geçiştirenler veya sağlıklı şekilde kahvaltı yapmak isteyenler için uygun ve tabi ki biz de tavsiye ediyoruz.

Herbalife Nutrition, aylık set ya da Herbalife zayıflama seti gibi birleşimler yapmadığı için distribütörler tarafından farklı ürünler bir araya getirilerek kendi tecrübelerine bağlı olarak farklı isimlerle kullanıcıya sunuluyor. Dolayısıyla, bir distribütör aylık set içerisine 1 Shake koyarken diğeri 2 ad. koyabiliyor. Birisi 50 gr. çay önerirken diğeri 100 gr. tavsiye edebiliyor. Doğal olarak da bu farklılıklar farklı fiyatların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Hangi Herbalife Seti Almalıyım

Muhtemelen siz de kendinize uygun en ideal seti bulmaya çalışıyorsunuz. Ancak,eğer daha önce ürünleri kullanmadıysanız ve ürünler hakkında yeterince bilginiz yok ise standart set ve paketler sizin ihtiyacınızı karşılamayabilir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi sağlıklı şekilde beslenmek ve güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız Herbalife İdeal Kahvaltı Seti ürünleri sizin için uygun olacaktır. Fakat fazla kilolarınız varsa ya da kilo almak istiyorsanız bu konuda bir distribütör yardımı almalısınız.

25 yaşında 1.70 boyunda 100 kg. olan ve hiçbir sağlık problemi olmayan bir kişi ile 45 yaşında 1.70 boyunda 75 kg olan ve tansiyon rahatsızlığı bulunan bir kişinin aynı yöntem ve aynı ürünler yardımıyla 1 ayda 5 kg. vermesini beklemek yanlış olacaktır.

Hangi diyeti uygularsanız uygulayın ama diyet kişiye özel olarak hazırlanmalı ve takip edilmelidir. Herbalife ürünlerini kullandıysanız ve ürünler hakkında bilgi sahibi iseniz ilk önceliğiniz fiyat farkı olabilir ve tabi ki o zaman aynı ürünleri daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Ama ürünler hakkında bilgi sahibi değilseniz fikir alarak ürünleri seçmelisiniz. Herbalife seti fiyatları itibriyle değerlendirilecek kadar basit değildir. Örneğin siz aynı fiyatlı 2 set buldunuz ve birinde thermo complete var diğerinde herbal aloe suyu var. Hangisini seçeceksiniz? Bu konuda ücretsiz yardım ve tavsiye almak isterseniz Herbalife Ücretsiz Danışmanlık sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz. Mümkün olan kısa sürede sizi arayarak konu hakkında detaylı bilgi verebiliriz. İsterseniz de sizin için uygun olan ürünlerden oluşan size uygun bir set de belirleyebiliriz.

Etiketlendi