Herbalife Yağ Yakıcı Hap

Herbalife yağ yakıcı hap olarak da bilinen Thermo Complete ne zaman ve nasıl kullanılmalı? Gerçekten yağ yakıyor mu? Detaylı bilgi için yazımızı okuyunuz.

Herbalife iç beslenme ürünleri biliyorsunuz dört farklı şekilde kullanıma sunuluyor; toz, hap, bar ve sıvı. Bunlar arasında sıvı olarak söyleyebileceğimiz tek bir ürün vardır ki o da Herbal Aloe Konsantre İçecek olarak bilinir. Genel olarak halk arasında bilinen şekliyle söyleyecek olursak Herbalife mama ve Herbalife yağ yakıcı çay toz halinde satılırken Vitamin, mineral ağırlıklı wellness ürünleri gibi Herbalife Thermo Complete de hap şeklinde satılır.

hörbilayf whatsapp

Herbalife Thermo Complete İlaç mı

Genel olarak yutularak vücuda alınan haplar ilaç olarak düşünülmektedir ama Herbalife Thermo Complete bir ilaç değildir. Herbalife Yan Etkileri Nelerdir yazımızda da detaylı şekilde anlattığımız gibi Herbalife ürünlerinin hiç birisi ilaç değildir ve bir hastalığı tedavi edeceğini vaat etmezler.

Herbalife yağ yakıcı kapsül de denilen Thermo Complete ile aslında adından da anlaşılacağı gibi vücut ısısında bir yol açılmasını amaçlar. Bu şekilde vücudun metabolizma hızının artmasını ve günlük harcanan kalori miktarının da yükselmesini hedefler.

İçerisinde yüksek miktarda kafein bulundurduğu için size enerji vereceği ve daha dinç bir gün geçirmenize yardımcı olacağı açıktır. Bu içerisinde kullanılan ve günlük hayatta karşımıza çıkmayan maddeler ile değil tam olarak bildiğiniz kafein ile sağlanmaktadır. Hap şeklinde kullandığınız bu ürünün ilaç olmadığını üzerine basarak vurgulamalıyız.

Herbalife Yağ Yakıcı Kapsül Nasıl Kullanılır

Blog yazılarımızda defalarca tekrarladığımız gibi Herbalife ürünleri sizin vücudunuza farklı kimyasal maddeler vererek ekstra tepkimelere yol açması için üretilmez. Ürünler doğala en yakını olacak şekilde ve vücudunuzun günlük yaşam içerisinde alışkın olduğu maddeler ile beslenmesini amaçlar.

Vücudun yağ yakması için gerekenler açıktır. Bu kuralların birincisi kalori açığı meydana getirmektir. Herbalife Thermo Complete de etken maddeleri aracılığı ile metabolizma hızınızı arttırmayı yani daha fazla kalori harcamanızı hedefler ve ara ya da ana öğün olarak kullanılmaz. Siz ana veya ara öğünlerde kalori miktarını ayarlayamazsanız harcadığınızdan daha fazla enerji alırsanız tabi ki o zaman Thermo sizin yağ yakmanız için özel bir şey yapamaz. Amaç öncelikli olarak sağlıklı ve dengeli bir beslenme olmalıdır. Thermo da size bu aşamada ekstra destek sunacaktır. Varsayalım ki gün içerisinde 1300 kcal yakıyorsunuz. Thermo bunu biraz daha arttırabilir. Ama siz yediklerinizen 1500 kcal ya da daha fazlasını alıyorsanız ne yazık ki yağ yakamazsınız.

Herbalife Termo gün içerisinde 1-2 defa kullanılabilir. İçerisindeki yüksek kafein nedeniyle akşam 18.00 sonrasında kullanılmasını önermiyoruz. Herbalife Formül 1 Shake ya da Herbalife Bitkisel Konsantre Çay ürünlerinden farklı olarak tansiyon ve kalp hastaları için de çarpıntı yapabileceği dikkate alınmalıdır. Siz kahve içtiğinizde rahatsız oluyorsanız tabi ki Herbalife yağ yakıcı hap kullanmamalısınız. Ancak, bu konuda bir sorununuz yok ise kilo kontrol amacıyla ya da daha enerjik bir gün geçirmek için Herbalife Thermo Complete al ve daha zinde bir gün geçir.

Etiketlendi