Herbalife Üyelik

Herbalife üyelik sistemleri ve herbalife üyelik ücreti hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Konu hakkında dilerseniz bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Network ya da Doğrudan Satış denilen sistemler ürün satan firmalar arasında dünya çapında en başarılısı Herbalife demek yanlış olmayacaktır. 94 ülkede aynı kurallar ve aynı prensipler doğrultusunda faaliyet gösteren Herbalife üyelik sistemi de Türkiye’de 2’ye ayrılıyor.

Herbalife Üyelik Çeşitleri

18 Haziran 2019 tarihine kadar Herbalife’a sadece distribütör olarak üye olabiliyordunuz. Ama bu tarihten sonra ürün kullanıcısı olarak da üye olabilme imkanı aktif hale getirildi. Dolayısıyla şu anda Türkiye’de Herbalife üyelik sistemi hem Herbalife’ı bir iş fırsatı olarak değerlendirmek isteyenler hem de sadece ürün kullanıcı olarak ürünleri indirimli olarak sipariş verebilmek isteyenler için mümkün.

Distribitör olarak üye olduğunuzda ilk etapta %25 indirim hakkı kazanıyorsunuz ve bu indirim oranını belirli kurallar çerçevesinde %50’ye kadar çıkartabiliyorsunuz. Ayrıcalıklı müşteri olarak üye olduğunuzda ise %15 indirim hakkı ile başlayıp sonrasında %35 indirim oranından da faydalanabilme şansınız oluyor.

Herbalife’a iye olurken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta başvurunun kişisel olarak yapılması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalısınız. Online başvuru yapacaksanız da tüm aşamalar sizin tarafınızdan tamamlanmalı. Çünkü başvuru aşamasında bir üyelik sözleşmesi kabul edilmektedir ki bu sözleşmenin sizin tarafınızdan onaylanması çok önemlidir.

Herbalife Üyelik Ücreti

Üyelik sisteminin 2’ye ayrılmasında ilk etapta göze çarpan en büyük fark Herbalife üyelik ücreti. Ayrıcalıklı müşteri programı içerisinde yani ürün kullanıcısı olarak üye olacaksanız hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üyelik sonrasında da size herhangi bir hediye ya da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak başladığınız üyelik sitemini isterseniz ileride ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazandığınız puanlar aynı şekilde korunuyor.

Distribütör olarak üye olduğunuzda ise belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. (Herbalife Üye İş paket fiyatıTemmuz 2023 tarihi için yaklaşık olarak 508,68₺ civarındadır ama siz okuduğunuzda fiyat değişmiş olabilir) Ayrıcalıklı müşteri programından farklı olarak indirim oranınız %50’ye kadar çıkabilirken bir ekip kurabiliyor ve başkalarını sizin referansınızla Herbalife’a üye yapabiliyorsunuz. Herbalife Üyelik ücreti sonrasında ise 1 çanta, 1 Herbalife Shake, 1 shaker, 1 ölçü kaşığı ve iş dokümanları size hediye olarak gönderiliyor. Herbalife çay ya da thermo complete üye paketi içerisinde yer almıyor ama siz indirimli olarak sipariş edebilirsiniz.

Eğer Herbalife iş fırsatı hakkında bilgi almak isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Nasıl Olunur yazımızı inceleyebilir ve üyelik hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp iletişim hattımızdan ya da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketlendi