Herbalife Ürünleri ile Zayıflamak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Herbalife ürünleri zayıflama ürünleri olarak biliniyor ve dünya çapında da en çok bu şekilde tanınıyor. Herbalife zayıflama ürünleri üretiyor mu ya da Herbalife zayıflama için tek başına yeterli mi?

herbalife whatsapp grubu

Sporcu ürünleri, wellnes ve cilt bakım ürünleri de üretiyor olmasına rağmen Herbalife zayıflama ürünleri ile dünya çapında biliniyor. Herbalife markasını duymamış olan yok gibidir ama mesela sporcu ürünleri hakkında bilgisi olan pek yoktur. Konuşurken ya da yazarken görüyoruz ki bir sürü insan Hörbilayf mama, Hörbilayf zayıflama hapı gibi tabirler kullanıyor ki bu da aslında ürünler hakkında doyurucu bir bilgiye sahip olmamalarına rağmen Herbalife ve namından haberdarlar.

Her bir kategorideki ürünü anlatmaya kalksak herhalde bir kitap yazmak gerekir ama biz bu yazımızda Herbalife’ın en çok arandığı alan olan aşağı kilo kontrol ya da kilo verme açısından anlatmaya çalışacağız. Bizi takip edenler bilir ki bu konuya ağırlık veriyoruz ama gelen şikayetlerden anladık ki Herbalife zayıflama ürünleri, nasıl kullanıldıkları, kullanırken nelere dikkat edilmeli gibi konuların tamamını kapsayan bir yazı yazmak gerekiyormuş.

Bu yazı diğer yazılarımıza göre daha uzun olacaktır ama genel hatları ile çoğu soruya cevap verebilmeyi amaçladık. Yazının hemen başında belirtmeliyiz ki profesyonel bir takip yapılmadıkça başarıya ulaşma riskiniz azalır. Herbalife ürünlerini kullanmayı düşünüyorsanız danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bilgi alabilmek için Danışmanlık Formunu doldurmanız yeterli.

Herbalife Kilo Alma ve Verme Süreci

Biliyorsunuz Herbalife kilo almak isteyenler için de ürünler üretiyor. Hatta Hörbilayf mama hem kilo almak hem de vermek isteyenler için tavsiye ediliyor. Vitaminler de kilo alma ve verme süreçlerinde tavsiye edilebiliyor. Dolayısıyla eşten dostta duyarak ürünleri temin etmek ve kullanmak aslında çok mantıklı değil.

Burada tek bir konuya dikkat çekmek gerekir ki o da siz kilonuzdan memnunsunuzdur ve sağlıklı beslenme konusunda sorunlar yaşıyorsunuzdur. Bu sorunları aşabilmek için Herbalife ürünlerini tercih ediyor olabilirsiniz. Yani, kilo kontrol amacıyla değil de sağlıklı beslenmek için Herbalife kullanıyorsanız o zaman bir takip ya da danışmanlık ihtiyacınız olmayabilir.

Biz bu yazıda ürünler ve kullanım şekilleri, kullanılırken nelere dikkat etmek gerektiği konusunda açıklama yapmaya çalışacağız. Ancak, 1,65 boyundaki 100 kg. olan bir insan ile 65 kg. olup sadece göbek bölgesinde fazlalık olan insanın yapması ve dikkat etmesi gerekenler tabi ki aynı olmayacaktır. Bu farklılıklar yaşa, cinsiyete, beslenme alışkanlıklarına göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle aşağıda okuyacaklarınızı gelen bir açıklama olarak kabul etmeyi unutmayın.

Herbalife Kilo Kontrol Ürünleri

Herbalife zayıflamak isteyenler için farklı tarzda ürünler üretiyor ama hiçbirisi için de zayıflama garantisi vermiyor veremez de. Çünkü zayıflamak ya da kilo vermek vücudun gerçekleştirebileceği bir eylemdir. Bu eylemin ilk şartı da kalori açığı oluşturmaktır. Siz kalori açığı oluşturmadıkça yağ yakamazsınız ve tabi ki yağ yakamazsanız kilo da veremezsiniz.

Herbalife ile zayıflayanlar vücudun kurallarına uyarken Herbalife ürünlerinden yardım almış oluyorlar. Bu bilinç çok önemli olduğu için vurguluyoruz. Herbalife zayıflama konusunda size yardımcı olabilecekse bunun ilk kuralı sizin istiyor olmanızdır. Kilo vermeyi istiyorsanız yeme içme alışkanlığınıza, sportif yaşantınıza hız vermeye kararlı olmalısınız. İşte o zaman Herbalife ürünleri al faydasını görürsün diyebiliriz. Başlıca aşağı kilo kontrol ürünlerini anlatmaya çalışalım.

Herbalife Shake Al Sağlıklı Beslen

Sağlıklı beslenme, aşağı veya yukarı kilo kontrol süreçlerinde Herbalife Shake fiyat itibariyle de en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Herbalife Shake en ucuz şekilde sağlıklı beslenme imkanı sağlarken kalori kontrol itibariyle de inanılmaz bir destek sağlıyor.

Dediğimiz gibi Herbalife Shake kilo almak ya da vermek isteyenler tarafından kullanılabiliyor ve bu da gösteriyor ki Hörbilayf mama tek başına sizi zayıflatma ya da yağ yakma gibi bir özelliğe sahip değil. 22 farklı mineral ve vitamin barındıran bu ürün öğün yerine geçiyor ve bir insanın bir öğünde ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri vücuda sağlıyor. Kutusu üzerinde yazan tarife göre hazırlandığından ise 216 kcal enerji veriyor ki bu bir öğün için harika bir rakam.

Aşağı kilo kontrol sürecinde iseniz bu ürünü öğün yerine kullanıyorsunuz ve kalori dengesini sağlamanızda size yardımcı oluyor. Yukarı kilo kontrol sürecinde iseniz Herbalife Shake kilo almak isteyenler için fazladan kalori sağlamış oluyor. Herbalife shake zayıflamak isteyenler için fazla kilo durumuna bağlı olarak günde 2 öğün yerine kullanılırken koruma sürecine girenler için günde 1 defa kullanılabiliyor.

Sağlıklı beslenmek için Herbalife Shake kullananlar kendi isteklerine bağlı olarak ihtiyaç duyduklarında kullanabilecekleri gibi biz özellikle kahvaltı için öneriyoruz. Özellikle de kahvaltı yapmayanlar ya da kahvaltıyı geçiştirenler için şiddetle tavsiye ediyoruz.

Herbalife Çay 100 gr ve 50 gr. Yağ Yakar mı?

Herbalife yağ yakıcı çay olarak bilinen Bitkisel Konsantre Çay ne yazık ki yağ yakmaz. Yukarıda da belirtmiştik yağ yakmak vücudun bir işlevidir. Bir başka ürünün sizin yerinize bunu yapabileceğini düşünmemelisiniz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay ağırlıklı olarak yeşil çay yapraklarından üretildiği için yeşil çayın özelliği olan ödem söktürücü özelliğe sahip. Bu özellik dolayısıyla vücudunuzdaki ödem miktarına bağlı olarak kısa sürede gözle görülür bir kilo kaybına neden olur. Ancak dediğimiz gibi bu fark ödem kaybından oluşur. Sıra yağlara geldiği zaman siz kalori açığı oluşturmazsanız ne yazık ki tartıya etkisini göremezsiniz.

Herbalife yağ yakıcı çay denmesinin en büyük nedeni bu kısa süredeki etkisidir ama yağ yakımına dolaylı da olsa etkisi olur. Herbalie çay en ucuz şekilde metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacağı için günlük harcadığınız kalori miktarı da artar. Artan kalori miktarı nedeniyle de daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarsınız. Günlük aldığınız besin miktarına bağlı olarak kalori açığı oluşturabilir ya da oluşan açığa bağlı olarak daha fazla yağ yakılmasının önünü açabilir.

Herbalife çay 100 gr. fiyat itibariyle de tabi ki 50 gr. çaylara göre daha ekonomiktir ama sadece “klasik” yani sade olarak satılır. Limon, Ahududu ya da şeftali gibi farklı aromaları ne yazık ki yoktur.

Herbal Aloe Konsantre İçecek Al Aloe Vera’dan Faydalan

Herbalife Aloe Konsantre İçecek içeriği adından da anlaşılacağı gibi ağılıklı olarak aloe vera bitkisine yer verir. Dolayısıyla herbal aloe kullananlar aloe vera bitkisinin faydalarından yararlanırlar. Bu faydalara geçmeden önce kimler herbal aloe kullanmalı?

Aşağı kilo kontrol programına başlamak isteyenler için genellikle Herbal Aloe içecek tavsiye ediyoruz. Ama herkes için illa kullanmalısın da demiyoruz. Su içme alışkanlığı olmayanlar ya da su içmekte zorlananlara ve sindirim sisteminde sorun yaşayanlara ise şiddetle öneriyoruz. Biliyorsunuz kilo verme sürecinde suyun ve sindirim sisteminin önemi tartışılamaz seviyededir. Bu konuda sorun yaşayan bir insan bu sorunları göz ardı edilerek başarılı sonuçlar elde etmesini beklemek zor olacaktır.

Su içemeyenler için günlük bir şişe belirlemelerini ve kişiye göre farklılık gösterecek şekilde bu şişe içerisinde su ile birlikte herbalife aloe karıştırmalarını tavsiye ediyoruz. Böylelikle suyun tadı değişmiş ve güzelleşmiş oluyor. Su içmekte zorlanan kişi de bu tat sayesinde su içmekte yaşadığı zorluğu aşmış oluyor.

Aloeveranın sindirim sistemi üzerindeki olumlu etkisi ispatlanmış ve bilim adamları tarafından kabul edilmiş durumdadır. Bağırsakların beyin kadar önemli olduğuna dair tartışmalar günümüzde artarak devam ederken bağırsaklarında sorun yaşayanlar için herbal aloe fiyat itibariyle de cazip geliyor. Düzenli olarak kullanıldığında başta herbal aloe kabızlık olmak üzere sindirim sistemi sorunlarını çözüm üretebiliyor. Bu tip sorun yaşayanlar için de şiddetle öneriyoruz.

Gelgelelim kabızlık ya da su içememe gibi bir sorun yok ise danışanlara herbal aloe fiyat itibariyle önem kazanıyor. Eğer ekonomik olarak zorlayacaksa ikinci plana atabiliriz ama kullanırsanız daha iyi olur diyoruz. Danışan bu konuya kendisi karar veriyor. Dediğim sorunlar yok ise Herbal aloe toksinlerin atılması ve detoks etkisi sayesinde yararlı oluyor fakat dediğimiz gibi ekonomik durumu göz ardı etmek de daha öncelikli olan ürünlerin de kullanılmasına engel olabileceği için göz ardı edebiliyoruz.

Herbalife Thermo Complete Al Kafein ile Dinç Kal

Herbalife yağ yakıcı hap ya da kapsül olarak da bilinen Herbalife termo complite ağırlıklı olarak kafein içeriyor bu nedenle kafeine karşı duyarlı olanların, tansiyon ve kalp gibi rahatsızlığı olan kişilerin Thermo kullanmasını önermiyoruz. Bunun sebebi ürünün zararlı olması değil kişinin duyarlılığıdır. Tabi ki doktor tavsiyesi alınarak kullanılabilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece, Thermo Complete al yağlarını yakar, demek yanlış olacaktır. Eğer kalori dengesini sağlayamazsanız ve kalori açığı oluşturamazsanız olumlu sonuç alamazsınız. thermo İngilizce ısı demek. Bu ürün içerisindeki kafein sayesinde vücut ısısında artışa ve dolayısıyla metabolizma hızının yükselmesine neden olur. Herbalifeyağ yakıcı çay gibi yanlış bilinen Herbalife yağ yakıcı kapsül yağ yakmaz ama yağların yakılmasına dolaylı olarak etki eder.

Herbalife thermo complete kilo kontrol sürecinde kullanılabildiği gibi normal kilosunda olan insanlar tarafından da günlük yaşam içerisinde kullanılabilir. Hem sizde yorgunluğu azaltacak, hem enerji verecek hem de uykusuzluk gibi bir sorun ile rahatlıkla baş edebilmenize imkan sağlayacaktır. Son uyarımız da hangi sebeple kullanıyorsanız kullanın ama akşam 17.30-18.00 sonrasında kullanmamaya çalışın. İçerisindeki kafein gece uykunuzu olumsuz yönde etkileyebilir.

Herbalife Zayıflama Seti

Şirket tarafından oluşturulan bir Herbalife Zayıflama Seti ya da Herbalife paketi ne yazık ki bulunmuyor. Cilt bakım ürünleri arasında 7 günlük mini cilt bakım seti ya da kilo kontrol ürünleri arasında yer alan 3 günlük deneme seti dışında başlangıç, haftalık veya herbalife aylık set gibi ürünler satışa çıkartılmıyor.

Çok meşhur olan herbalife başlangıç seti ya da zayıflama paketi gibi setler distribütörler tarafından oluşturuluyor. Eğer bu konuda bir tavsiye almadıysanız size özel olarak hazırlanmamış setleri kullanmamanızı öneririz. Örneğin başlangıç paketi diye birletirilen 2 ad. Herbalife Shake, 1’er ad. 100 gr. çay, herbal aloe ve thermo kimi insanlar için uygun olabilir ama Herbalife ile kilo vermek isteyen herkes için uygun olmayacaktır. Bu ürünlerden bir kısmın kullanmanız gerekmeyebilir ya da bu ürünler eşit sürede bitmeyebilir.

Herbalife ürünleri nasıl kullanıldıkları gibi konulara hakimseniz yani bu konuda bilgi sahibi iseniz tabi ki size uygun olan bir seti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Örneğin 4 ad. ürün barındıran bir set var ve siz bunları tek tek aldığınızda ücreti daha yüksek ise siz tabi ki daha uygun fiyat ile alabilecekseniz setleri tercih edebilirsiniz.

Herbalife Diyeti Nasıl Yapılır

Buraya kadar en çok bilinen ürünler hakkında açıklama yapmaya çalıştık. Şimdi gelelim sürecin nasıl işeleyeceğine. Herbalife Diyeti!!! Bu tabir size mantıklı gelmediyse Herbalife ürünleri hakkında biraz daha araştırma yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü Herbalife ile zayıflamak isteyenler bir diyet programı içerisinde yer alırlar.

Öncelikli olarak bol su içmeniz, günlük beslenme miktarını düzenlemeniz ve beraberinde kalori hesabı yapmanız gerekecektir. Sportif bir yaşam, düzenli hayat, sağlıklı beslenme bu işin temel kurallarıdır. Şikayet ettiğiniz kilonuza ulaşmanıza neden olan beslenme alışkanlıklarına ve günlük düzeninize devam ederek Herbalife ile kilo vermek kolay gibi bir düşüncede olmamalısınız.

Herbalife Programı

Herbalife distribütörüleri ürün sattıkları kişilere ürünler ve nasıl kullanılacakları konusunda bilgi vermek zorundadır. Bu bilgi de tabi ki Herbalife üyelik sistemi içerisinde yer alanlar için şirket tarafından özel olarak verilmektedir. Distribütörler isterlerse dışarıdan da farklı eğitimler alabilir. Herbalife tarafından verilen eğitimler içerisinde ne yazık ki standart bir beslenme düzeni verilmez. Yani saat 08.00 shake, 10.00 1 ad. domates şeklinde bir liste yoktur.

Diyetisyene gittiğinizde size böyle bir liste verebilir çünkü o özel olarak sizin enzimlerinize, kan değerlerinize bakmak isteyecektir. Bu tahlillere bağlı olarak da size özel bir düzen oturtabilir. Ancak, Hörbilayf ürünleri için böyle bir gereksiniminiz yoktur.

Herbalife zayıflama programı diyeceğimiz aşağı kilo kontrol programı içerisinde ilk kural istekli ve azimli olmanızdır. Çünkü bu bir süreçtir ve siz bu sürece hazırlıklı olmalısınız. Eğer böyle bir isteğiniz yoksa zayıflamak için servet dahi harcasanız sonuç alamazsınız. Hazırlıklı olmadığınız için de kısa sürede pes edersiniz ve sizin için bir başarısızlık hikayesi oluşturur.

Psikolojik ilk kuraldan sonra fiziksel kurallara geçmeliyiz. Bol su tüketmelisiniz. Günlük, vücut ağırlığınızdaki her 25 kg. için 1 lt. olacak şekilde su içmelisiniz. Sağlık durumunuzun el verdiği ölçüde spor yapmalı ve daha fazla enerji yakmaya çalışmalısınız. Günde 3 ana 2 ara öğün yemeli, asitli içeceklerden, hamur işi gibi kalori deposu ürünlerden uzak durmalı, akşam 8’den sonra bir yememeli ve erken yatıp erken kalkmaya çalışmalısınız.

Bu kurallar özel durumu olmayan herkes için geçerli kurallardır ve aslında Herbalife ile alakası yoktur. Vücudun biyolojik saatinden faydalanmak, gece yattığınızda tam dinlenme sağlayabilmek ve metabolizma hızınızı istenilen seviyede tutabilmek için bu kurallara riayet etmek gerekiyor. Herbalife shake ya da Herbalife çay kullanımı gibi konularda ya kutu üzerinde yazanlara uyabilirsiniz ama asıl yapmanız gereken bir danışmandan destek alabilirsiniz

Herbalife Danışmanlık ve Takip

Başarılı şekilde kilo verebilmeniz için size özel bir ürün grubu kullanmalı ve size özel şekilde kullanmalısınız. Örneğin Thermo kullanmanız gerekiyor mu ya da bugün gerekmiyorsa ileride kullanmanız gerekecek mi? Herbalife Shake nasıl hazırlanır? Kutusu üzerinde yazana göre süt ile hazırlanması gerekiyor ama ya siz süte karşı duyarlı iseniz? O zaman herbalife mama kullanamayacak mısınız?

Bu soruları uzatabiliriz ama Herbalife ürünleri ile zayıflamak istiyorsanız profesyonel bir takip altında danışmanlık almalısınız. Eğer bu ürünler özel destek gerektirmiyor olsaydı emin olan bakkal ve marketlerde satılırdı.

Herbalife hepsiburada gibi sitelerde satılıyordu ama 28 ekim tarihi itibariyle Herbalife gittigidiyor, N11 gibi sitelerde ürünlerinin satışını yasakladı hatta bu sitelerde satış yapanların üyeliklerini iptal edeceğini açıkladı. Sebebi de ürünleri bu tür sitelerden alarak takip edilmeden kullanıp sonuç alamadıktan sonra da “herbalife bir işe yaramıyor” denilerek ürünlerin kötülenmesidir. Herbalife hepsiburada gibi sitelerde satılabiliyor olsaydı eğer tabi ki marketlerde ya da farklı dükkanlarda da satılabilirdi. Ürünlerin dünya çapında başarısının altında doğru danışmanlık yatmaktadır. Tabi ki karar sizin.

Herbalife ile Kaç Kilo Verilir

En sık karşılaştığımız sorunlardan birisi de ne yazık ki bu soru. 2 ay sonra düğünüm var 15 kg. verebilir miyim? Herbalife ile bir ayda kaç kilo veririm? Bu sorulara cevap verebilmek ne yazık ki bugünkü teknolojik ve bilimsel koşullarda mümkün değil. Gelecekte verilebilir mi onu da bilmiyoruz.

Sizin bilmediğiniz bir rahatsızlığınız olabilir, kilo almanızın nedeni stress olabilir ya da siz farkında olmadan kalori dengesini bozacak farklı şeyler yiyor ama bunu dile getirmiyor olabilirsiniz. Bir sürü şey sıralanabilir.

Takip ve danışmanlık dememizin sebebi bu aslında. Takip edilirseniz ürünler sizin için faydalı oldu mu olmadı mı? Günde 3 kez çay içiyor olmanız yeterli mi yoksa bunu 6’ya çıkarmak gerekir mi? Bunlar süreç içerisinde düzenlenecek ve geliştirilecek konular olduğu için Herbalife ne kadar kilo verdirir bilemeyiz. Ama şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; eğer bir rahatsızlığınız yok ise ve kuralları uygularsanız ilk 15-20 gün içerisinde çok hızlı kilo verebilirsiniz. Sonrasında ise bu yavaşlayacaktır. Çünkü ilk başta vücudunuzdaki ödem kolaylıkla atılabilecektir fakat sıra yağlara geldiği zaman verilen kilo miktarı azalacaktır.

Herbalife Fiyatı Neden Farklı

Herbalife üyelik sistemi içerisinde Herbalife distribütörleri başarı durumlarına göre farklı indirim oranlarına sahip olurlar. Dolayısıyla uzun zamandır distribütörlük yapan birisi ile yeni başlamış bir kişi ürünleri farklı fiyatlar ile alır. Masraf ve giderler de bu işin içine katıldığı zaman Herbalife fiyatı en uygun olacak şekilde satışa sunulur.

Birinci kural bu. İkincisi ise kimi distribütörler sadece ürün satmaya odaklanırken kimileri de danışmanlık da verirler. Sadece ürün satışı yapanlar zaman konusunda daha karlı iken danışmanlığa önem verenler her bir danışan ile ayrı ayrı ilgilendikleri için danışmanlık verebileceği kişi sayısı belirli bir seviyenin üzerine çıkamaz. O da danışmanlık konusunda kendisine güvendiği için Herbalife fiyatı en ucuz olanlar ile yarışmaz.

Herbalife Ne Kadar Kullanılır

Herbalife ürünlerinin üretilmesindeki temel amaç insanların sağlıklı beslenebilmesidir. Zayıflama ya da kilo alma gibi sorunlar yan amaçlardır. Dolayısıyla bir aşağı kilo kontrol programında temel amaç da kullanan kişinin doğru beslenme alışkanlıklarını kazanmasıdır. Eğer bir insan sağlıklı beslenme kurallarını öğrenir ve bunları alışkanlık haline getirip uygularsa kilo almak gibi bir sorunla karşılaşmaz.

Kilo kontrol programlarında kişiler kendilerine bir hedef koyarlar örneğin 60 kg. olacağım. Bu yolculuk içerisinde Herbalife kilo kontrol ürünlerini kullanır ve beslenme alışkanlıkları konusunda kendisine güveniyorsa istediği anda ürünleri kullanmayı bırakabilir. Sürecin sonuna kadar devam da edebilir.

İstediği kiloya ulaştığında da koruma süreci başlar ki bu sürece ister Herbalife ile ister kendi yöntemleri ile devam edebilir. Bir başkası kahvaltı yapamadığı ya da simit gibi besinlerle beslendiği için Herbalife kullanmayı tercih etmiş olabilir ki istediği kadar kullanabilir. Dolayısıyla bir süre belirlemek yanlış olacaktır.

Herbalife Bırakılınca Tekrar Kilo Aldırıyor mu

Herbalife kullananlar ya da kullanmayı düşünenler için bir başka sorunda “Herbalife ile zayıflayanlar tekrar kilo alıyor” dedikodusu. Siz kendinize bir kilo hedefi koydunuz ve bir sabah kalkıp tartıldığınızda o kiloya ulaştığınızı gördünüz. İşte burada yeni bir dönem başlar: koruma süreci. Siz bu yeni dönemi dikkate almaz ve herşeyi bırakırsanız eski kilonuza ulaşmanız çok kısa sürede tamamlanacaktır. Dikkat ettiyseniz “Herbalife kullanıp zayıflayanlar” diye yazmadık. Siz hangi disiplin ile hangi kurallar ile ya da hangi program ile zayıflarsanız zayıflayın eğer kontrol sürecine dikkat etmezseniz kilo alırsınız. Bu Herbalife’a bağlı bir şey değildir. Vücudun kuralıdır.

Farklı bir örnekle, tersten bakarak açıklamaya çalışalım. Çeşitli sebepler ile 3 ay içerisinde 10 kilo aldınız ve kilo almanıza sebep olan durum ortadan kalktı. Siz de kilo vermeye karar verdiniz. Belki 1 ay içerisinde bu 10 kilodan kurtulabilirsiniz. Çünkü vücut bu yeni döneme henüz alışmamıştır. Alışık olduğu düzene dönmesi çok kolay olacaktır.

Kilo vermek istediğinizde de durum aynıdır. Siz 6-7 ay uğraşıp kilo verdiniz ama vücut bu yeni düzene alıştı mı? Hayır. O zaman vücudun bu yeni düzene alışması için ona zaman tanımalısınız. Ne kadar süre diyet uyguladıysanız bu kadar sürede daha kontrollü davranmalısınız. Koruma sürecinde kurallar biraz esner ama tamamen ortadan kalkmaz. Öğün yerine geçen shake üzerinden örnek verecek olursak aşağı kilo kontrol programında 2 öğün kullanmanızı önerirken koruma sürecinde 1 öğün öneriyoruz.

Herbalife Yan Etkileri Nelerdir?

Bu konuda bloğumuzda daha detaylı açıklamalar yaptığımız Herbalife Yan Etkileri Nelerdir yazımıza göz atabilirsiniz. Burada kısaca açıklamaya çalışalım. Herbalife ilaç olmadığı için yan etki yapması beklenemez. Ama kesinlikle kimseye de dokunmaz denilemez. Özellikle Herbalife zayıflama sürecinde hayatınızın bir parçası olacağı için kilo kontrol süreçlerine başlanmadan önce doktora başvurulmasını öneriyoruz. Doktor onayından sonra dahi kullandığında kimi insanlara dokunabilir.

Bazı insanlar için domates zararlı iken kimileri için de patlıcan dokunuyor. Buradan domates ve patlıcan zararlı yiyeceklerdir sonucuna ulaşamayacağımız gibi her ürün her bünye için uygun olmayabilir sonucunu çıkarabiliriz. Bu kurala Herbalife da dahildir. Herbalife zararlı değildir ama kim insanlara dokunabilir. Bu konuda garanti vermek yanlış olacaktır.

Herbalife Üyelik İndirimi

Herbalife Nutrition için 2 çeşit üyelik sistemi bulunuyor. Bunlardan birisi Distiribütörlük diğeri de Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı’dır. Distribütör olmanız için ücret ödemeniz gerekirken indirim oranınızı %50’ye çıkartabiliyor, altınıza yeni üyeler kaydedip onların alışverişleri üzerinden prim kazanabiliyorsunuz.

Herbalife ücretsiz üyelik ise Ayrıcalıklı Müşteri Programı içerisine dahil olabilmek için bir ücret ödemeniz gerekmiyor ve indirim oranınızı %35’e kadar çıkartabiliyorsunuz. Adından da anlaşılacağı gibi bu program sadece ürünleri kullanmak isteyenler için özel olarak aktif hale getirildi. Üyelik hakkında daha detaylı bilgiyi Herbalife Üyelik yazımızdan okuyabilirsiniz.

Etiketlendi