Herbalife Shake Nasıl Hazırlanır

Herbalife Shake nasıl hazırlanır, nasıl içilir ve nasıl saklanır sorularını cevaplıyoruz.

Herbalife mama olarak da bilinen Herbalife shake ya da milkshake Herbalife’ın dünya çapında en çok beğenilen ve tercih edilen ürünüdür diyebiliriz. Herbalife shake nasıl tercih ediliyorsa öyle de etkili sonuçlar verebiliyor. Bu kadar çok beğenilmesinin en büyük nedeni başarısı diyebiliriz.

Herbalife Shake Nasıl Yapılıyor

Herbalife’ın tohumdan sofraya stratejisi doğrultusunda tüm ürünler toprağa ekildikleri andan kullanıcılara ulaşana kadar denetim ve kontrol altında tutulur. Tohumların toprağa atılmasından paketlenme aşamasına kadar dünyaca ünlü ve alanlarında uzmanlaşmış bilim adamları üretimin her bir aşamasını kontrol ederek onay verirler.

Üretim sürecinin her bir aşaması dünya çapında faaliyet gösteren gıda ve sağlık denetim firmalarına açıktır ve kontrol edilir. Üretim sonrasında kullanıcı ile buluşan ürünler ve sonuçları takip edilerek gerektiğinde ürünlerde ihtiyaçlara bağlı olarak gerekli değişiklikler de yapılabilir.

Herbalife Shake Nasıl Hazırlanır

Milkshake ya da mama olarak da bilinen öğün yerine geçen formül 1 shake en basit haliyle 250 ml. süt içerisine 2 çorba kaşığı katılarak karıştırılır. Karışım sonrasında da içilir. Süt ile hazırlanması nedeniyle de milkshake olarak da anılan Herbalife mama olarak olarak tabi ki kullanılmaz.

Kilo kontrol sürecinde aldıkları kalori miktarını kontrol edebilmek ve sağlıklı beslenebilmek isteyen kişileri tarafından kullanılması gerekir. Siz kendi ağız tadınıza bağlı olarak çikolata, fındık ve vanilya aromalı seçebilirsiniz. Herbalife shake al ve sağlıklı beslen yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Herbalife Shake Nasıl İçilir

Yukarıda anlattığımız şekilde hazırladığınız shake i vakit geçirmeden içmeniz gerekir .Fakat burada özellikle üzerinde durmak istediğimiz iki konu var. İlki, Shake üretilirken süt ile kullanılacağı hesaplanarak tüm dünya için üretilmiştir. Sizin süte karşı bir rahatsızlığınız bulunuyorsa bunu su ile ya da süt ile suyu karıştırarak da yapabilirsiniz. Herbalife shake kalorisi 216’dir. Siz sütü hiç kullanmadığınızda ya da miktarını azalttığınızda kalori miktarı değişecektir. Dolayısıyla 2 çorba kaşığı yerine daha fazla shake katabilirsiniz.

İkinci konu ise shake tarifleri. Shake’i sağlıklı olmasının yanı sıra kolay hazırlanması nedeniyle tercih eden bir çok insan bulunuyor. Fırsatınız olduğunda farklı tarifler de uygulayabilirsiniz. Ancak bu tariflerin kalori miktarını değiştireceğini de unutmamak ve günlük programınızı ona göre yapmak gerekeceği de unutulmamalıdır.

Herbalife Shake Nasıl Saklanır.

Her bir ürün kutusunun alt tarafından son kullanma tarihi bulunmaktadır. Ürünleri teslim aldıktan sonra lütfen bu tarihlere dikkat ediniz. Kutuyu açtıktan sonra dahi ağzı kapalı şekilde serin bir yerde sakladığınız sürece son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Etiketlendi